Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagos lányból jó nö?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos lányból jó nö?

Figyelt kérdés

Mi egyáltalán a különbség? Külsöre? Jellemre?

Átlagos lányból lehet jó nö, vagy annak születni kell.


2017. aug. 6. 16:45
 1/8 A kérdező kommentje:
?
2017. aug. 6. 16:46
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Külsőleg lehetsz átlagos, de belsőre szerintem valamilyen szinten mindenki egyedi, a kérdés az, hogy mennyire tudod ezt kihozni magadból.

Külsőre átlagos csajból simán lehet jó nő, öltözködés és stílus kérdése.

Az meg, hogy kinek mi jön be jobban egy lányban szubjektív.

Én speciel szeretem, ha értelmes, van humora és nem csendes.

2017. aug. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
nem lehetsz jó nő fogadd el hogy csúnya vagy. a pasikat is arra buzsítod hogy fogadják el a csúnyaságukat xD
2017. aug. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bad G-Sus ***** válasza:
80%
laza,intelligens,határozott, kisugárzás ami sokat dob a csajszin.
2017. aug. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van erről a jelenségről egy film is: "A csaj nem jár egyedül". Szerintem a valóságban is simán megtörténhet, ami ebben a filmben van.
2017. aug. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hosszu tavon szinte csak a belso szamit. (a kulso is de sokkal kevesbe mint gondolod)


Onbizalom, kitartas, realis onkritika, empatia, erzelmi inteligencia sokkal fontosabb, es mind fejleszheto.

2017. aug. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én régen nem is átlagos, hanem inkább csúnyácska lány voltam.


Aztán később, kb 20 éves koromra ez már megváltozott.

Ma már az emberek a "jó nőt" használják rám, többször hallom munkahelyen is, baráti társaságban, barátom haverjaitól is.


Mondjuk a tini éveim miatt elszállva sosem leszek, de egészséges önbizalommal rendelkezek ( tehát nem tudják leépíteni az önbizalmam, mint ahogy sok lánynak pl direkt teszi ezt a pasi pl).


Megtanultam szeretni magam. Így belegondolva, igazából kb onnantól kezdődött ez a váltás.

26N

2017. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem az átlagos lányokat. Néha mutat valaki egy átlagon felüli csajt és csak nézek rá, hogy szerinted ez jó csaj? Aztán mutatok én valakit aki tetszik és ugyan ezt megkapom. Nekem az átlagos számít jónak.
2017. aug. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!