Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az a tapasztalatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az a tapasztalatom, hogy a magyar férfiaknak lehetetlen megfelelni?

Figyelt kérdés
Eddig akikkel ismerkedtem vagy kapcsolatban voltam azoknak a negatív tapasztalatait írnám le. Elsősorban netes ismerkedésnél mindig akik rám írtak egyből leléptek ha leírtam hol élek mondván messze vagy. Igen pl. 100 km valóban a világ vége, két felnőtt, dolgozó embernél.:-) Más gondok miért nem vagy nagyobb bulizós, miért nem végzel több fizikai munkát stb. Szerencsére azóta megtaláltam már a párom nem magyar, nincs sok kulturális különbség köztünk de olyan művelt, okos ember, hogy mindenben segített nekem amikor hozzáköltöztem. Sohasem kritizálta az életvitelemet. De ahogy megfigyelem a rendes magyar barátnőimmel is ez a helyzet.
2017. aug. 11. 12:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
En rendes magyar no vagyok es 100 km szerintem is sok, plane felnott, dolgozo embereknel, akik valoszinuleg nem tudnak akarmikor hasrautesszeruen osszefutni igy.
2017. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Mondd, hogy ezt, most nem gondoltad komolyan...
2017. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Nekem inkabb az a tapasztalatom, hogy sokat szeretnenek, de ahhoz hogy olyan ferfiak legyenek, akiknek valoban az elvart szinvonal dukal, ahhoz mar nem fulik a foguk, hiszen ahhoz mar teljesitmenyt is kene felmutatni :D. Nem veletlen, hogy baratnoim kozul van jo par boldog hazassag, de egyik esetben sem magyar az uriember :D.
2017. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Te fogtál ki ilyeneket, ez még nem jelenti azt, hogy minden magyar férfi ilyen!
2017. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A távolság elég sokszor gond szokott lenni. Én is neten ismerkedek, de néha fél órás távolságokat is lustaságból nem képesek leküzdeni. Mert fontosabb ez az meg amaz és amúgy is elvannak kapcsolat nélkül. Akik kifogásokat gyártanak, azoknak vagy nem kellesz eléggé vagy amúgy jól megvannak egyedül is és nem kell nekik minden áron kapcsolat, nem hajlandóak energiát belefektetni. Örülök a boldogságodnak a külföldi barátoddal, de annak is megvannak a negatív oldalai, ki mit vállal be a boldogsága érdekében. Magyar férfiaknál én is látok egy tendenciát, de nem akarok általánosítani, na meg hiszem is, hogy nem mindegyik ilyen talán.
2017. aug. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is 50+ km már sok. Ameddig nem költözünk össze addig a találkozás csak ritkán lenne megoldható. Legjobb esetben is heti 2. A többit meg nem értem. Ha nem vagy halálunalmas, aki semmit se csinál, akkor kétlem, hogy valaki leszólna mert ezt vagy azt nem csinálsz.
2017. aug. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%

Most kiírtál egy kérdést, hogy megmutasd, hogy fúúj milyenek a magyar férfiak, de bezzeg a külföldiek azok milyen tutik már.

Szerintem meg te vagy az undorító.

2017. aug. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7. Te egy újabb példa vagy az értelmes emberre. Direkt odaírtam, hogy a saját tapasztalataimról van szó, és nem mindenkire értem.
2017. aug. 11. 12:29
 9/17 anonim ***** válasza:
61%
elég sz@r tapasztalataid vannak
2017. aug. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Milyen nemzetiségű a párod?
2017. aug. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!