Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mr. Olympián soha nem lesz...

Mr. Olympián soha nem lesz magyar sportolo? Miért ennyire lehetetlen elérni azt a szintet? Hihetetlen hogy még sose volt magyar a testépités csucseseményén.

Figyelt kérdés
A rendes Mr.Olympiára gondolok nem a 212 fontos bohockodásra
2017. máj. 25. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Azért mert nincs olyan szponzor aki ennyi pénzt beletolna abba akinek van tehetsége hozzá.
2017. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
A pénz miatt, az itthoni fizikumok elég jók nem az a probléma. Gondolom tudod Magyarország milyen gazdasági helyzetben van. Molnár Peti is emiatt nem lesz profi fizikuma simán lenne egy mr olympiára ha akarná. Csak az nagyon sok pénz odáig, egészséggyilkos stb. ő tud kivenni nem kevés pénzt az amatőrböl nem fog kockáztatni.
2017. máj. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nincs meg a szint és a pénz erre.
2017. máj. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Krisz85 ***** válasza:
62%

borzasztóan sokösszetevős:


- pénz

- szponzor

- normális angolul normálisan tudó manager , aki nem veri át és húzza le szerencsétlen profi sportolónkat

- technikai feltételek - /a szponzor sem fizet ám feltétlen mindent, és élni is kell valamiből odakint/


A profi kártya után profi versenyeket is illenék nyerni, és ha lehet nem egyet, kettőt, egy magyar már volt kint, szóval nem lehetetlen, de nem is hétköznapi, a Mr O., és doppingban sem ott tartunk, ott már olyan géndopping és egyéb eléggé fejlett technikákat alkalmaznak ami itthon kb 15 20 év múlva lesz elérhető, én ebben biztos vagyok, nem tudom ezt , de sejtem hogy így van.

2017. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kokeny
2020. aug. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Magyarországon nincs pénz lóvéra, ennyi
2020. aug. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs meg a kultúrája. Itt máson van a hangsúly, nem folyik mindenhonnan ez a sport.
2020. szept. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokan nem hallottak róla,de Szkalak Kálmán az 5helyezett volt az igazi mr olimpián,nem is akarmilyen mezőnyben.


Másik erdekessége a dolognak,hogy vitatott volt a bírói döntés.

Kálmánunk ugyanis megpróbálta egyesíteni a szövetségeket,ezért az IFBB nel állítólag megromlott a viszonya a vezetőséggel.Weiderék pedig nem nagyon kedvelték e miatt,és úgymond levették rola a kezüket.Ez meg tudvalevő,hogy mit jelentett,annak tükreben ugye,hogy nem egyszer voltak elég érdekes helyezések a mr olimpian.Persze sokan azt mondják ez csupán diplomácia.Hogy ezért nem ért el jobb helyezést,vagy masért,ki tudja.

Tény,hogy ikonikus póza maig kuriózum.

A méltatlan döntes miatt a végén bedobta a keresztre feszített pózát,mintegy utalva rá,hogy őt bizony itt elkaszálták,megfeszítették.

2020. nov. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hogy-hogy ki lett emelve ennyi idő után?

Amúgy a témába vágó videó, szó esik a Mr. Olympiáról is: [link]

2020. nov. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%

Csak viszonyítás kepen, ausztriában asztalosként 1.5millát kapok kézhez havonta...

Otthon 150.000ret kaptam, na ugyan ez vonatkozik minden szakmára, minden sportágra...

2021. febr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!