Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak 1 egyszerű választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak 1 egyszerű választ akartam. Hogy lépjek ki ebből az egészből?

Figyelt kérdés
Csináltam 1 kamu msnt és így evvel felvettem a volt barátom msnre h így kiderítsem h mi okból szakított velem mert ezt nem mondta el:/ Tehát felvettem 1 másik csajnak adtam ki magam és beszélgettünk és ki is derült h miért is szakított velem. De annyira belebonyolódtam az egészbe h már ott tartunk h kb 3hete beszélünk msnen és már jönne a tali a "csajjal" és nem tudom mit találjak ki h ne legyen az egészből semmi. Végülis amióta evvel a "csajjal" beszél a haverjai szerint is megváltozott meg sztem is. nem csajozik meg semmi ilyen.Végülis 3 hét alatt azért nem volt tali mert azt találtam ki h el van törve a lábam. Lécci adjatok tanácsot h lépjek ki ebből az egészből mert ha kiderülne h én vok akk nagy baj lenne.Én végülis azt akartam h nagyon összeveszek vele de nem tudom h mi miatt vesszek vele össze mert a 3 hét alatt sokszor veszekedtem vele és meg lett volna rá az esély h többé ne beszéljek már vele:s
2010. máj. 24. 12:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

1.) Szerintem eléggé gyerekesek vagytok még

2.) Nem azért szakított veled, mert te valamit rosszul csináltál, vagy valami iylesmi... Egyszerűen megunt téged! Ez a "másik csaj" csak azért indítja be a srác fantáziáját, mert ez "Új hús". Ennyi.

2010. máj. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Aki egy ilyen baromságot bekajál annak csak gratulálni tudok. Meg persze neked is, hogy ilyen egyáltalán eszedbe jutott. Nem igazán tudlak sajnálni, mondd meg neki az őszintét, vagy költöztesd el a bábodat, vagy öld meg, vagy mittudomén. Ennek a srácnak akármit mondhatsz, úgyis elhiszi.
2010. máj. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz kérdés...ne menj fel többet az msn-re, nagy cucc...
2010. máj. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

ha jól értelmezem a problémád akkor rém egyszerű az egész! a kezedben a megoldás.

Találkozz vele! :D

tuti meg fog haragudni, hogy igy sunyi módon játszol az érzéseivel, átvered és hazudsz neki. Biztos jól fog esni.

de igazából nem is kell találkozni vele, csak mond meg, bár én is kiváncsi lennék, meddig fog leesni az álla. :DD

Ha találkoztok szólj nekem is, hogy mikor és hova menjek! :D


Bár most tényleg igy kicsit elngedve a fantáziám, ha már ennyire megváltoztattad lehet a meglepetéstől fog leesni az álla, rájön, hogy mennyire belédszeretett a 3 hét alatt és hogy Te vagy az élete értelme. Innentől meg győzd levakarni magadról, persze csak ha akarod.

Te döntésed, ezután még jobban meg tudod szivatni, ha beléd szeretett csak mondd azt, hogy te már nem érzel semmit...összefog szépen törni :D


azt hiszem az összeveszési problémád megoldva.

Mindig a nők kezében van a döntés.

2010. máj. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

ja és még az előbb annyit elfelejtettem irni, hogy hazudni a legrosszabb dolog. Nagggyon ritkán van, hogy megússza az ember. Ha jól megy neki a duma, akkor talán megussza, de előbb utóbb ugy is minden szépen kiderül.

Ezért ha lehet én a füllentéssel is óvatosan bánok.

Ha szeretnél hasonló kis problémákat elkerülni, akkor mindig mondj igazat, ne add ki magad másnak mint ami vagy (nem csak msnen, hanem a való életben is), mert abból a végén csak nagy pofára esés lesz.

2010. máj. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
hát töröld magad, ne menj fel msn-re, nemhiszem, hogy ki tudná deríteni, hogy ki az a csaj... és így nem jutna el hozzád.
2010. máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
ne menj fel msn-re vagy írd neki, hogy messze laksz vagy nyaralni mentek
2010. máj. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy feltörték az msned és más írogatott a nevedben. A "csaj" nevében. Az nem jó?
2010. máj. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

1: mint előző komik valamelyikében is írta valaki, hogy beszélj meg vele egy találkozót, és menj el rá.

2: költöztesd külföldre minél hamarabb a karaktert..

2010. máj. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
miért mész fel a kamu accoddal az msn-edre még mindig? jelentkezz be az igazival, esetleg a régiről tiltsd le. ennyi
2010. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!