Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért van az, hogy egy sikeres pasit nem becsültök meg, nem azon vagytok, hogy megtartsátok foggal körömmel? Miért cserélitek le egy egyszerű pasira aki kevésbé sikeres?

Figyelt kérdés

1.Tegyük fel van egy pasid aki izmos sportos,sikeres,van pénze,vállalkozása,céljai.

Egy dolgot kér tőled,hogy menjél edzeni,mert kövér vagy.Ti meg azt mondjátok,hogy ha szeretsz fogadj el így is.Vagy jösztök ilyenekkel hogy nem is szeretsz már.Meg akkor menj máshoz.

Nektek nem szólal meg a lelkiismeret,hogy a pasid izmos,és mindent megtesz nektek furikáz mindenhova,nyaralni visz,fizet sok mindent helyetted is?

Miér nem tesztek érte,hogy megtartsátok a pasit?Nem féltek,hogy a ,,cici kiesik a szátokból"?

Vagy nem is gondoltok rá,hogy ilyen lehet?Vagy nem érdekel titeket?


2.Van egy sikeres pasid,van pénze,jó vállalkozása,mellette jól néz ki és nagyon céltudatos.Ti mégis lecserélitek egy egyszerű kis pasira,aki nem is gazdag,keres vagy max 120-t,átlagos a teste,nem sok célja van maximum annyi,hogy veletek legyen csak.

Ez miért van?

Vagy kiakadtok,hogy a pasitok sokat dolgozik és nem veletek van a legtöbbet,hanem építi az üzletet mondjuk meg sokat edz.Miér akadtok ki?Miér nem tudtok ennek örülni,hogy egy céltudatos pasitok van?


Egyszerűen kíváncsi vagyok.Mert van egy haverom ő mindent megtett a csajnak kinyalta a p_csáját fényesre szó szerint is,de a csaj,hogy elmenjen mozogni áááá dehogyis lusta volt,nem érdekelte amit a haver kért tőle.Most dobta ki a csajt,de nem láttam a csajon,hogy ki lenne,pedig nagy pálya lehetett volna neki.

Mielőtt azt mondanátok,hogy kibabráltak nem,nem,én boldog kapcsolatban élek a bnőmmel,akivel egymás elvárásait maximálisan teljesítjük,csak nagyon kíváncsi vagyok,sok ilyet látok az ismerősi körömben,ezért kérdezem.


Köszi szépen lányok a választ


2011. okt. 12. 10:44
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
73%

"Van egy sikeres pasid,van pénze,jó vállalkozása,mellette jól néz ki és nagyon céltudatos.Ti mégis lecserélitek egy egyszerű kis pasira,aki nem is gazdag,keres vagy max 120-t,átlagos a teste,nem sok célja van maximum annyi,hogy veletek legyen csak. "


Sokra megyek a gazdag, sikeres, izmos, jótestű pasival, ha esetleg egy tapló. Vagy éppen megcsal fűvel-fával. Vagy csak magasról szarik rám, mert a konditerem fontosabb neki, mint hogy velem legyen.

2011. okt. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
74%
Egyértelműen a lustaság a magyarázat mindkét esetben. Akinek elég az, ahogy él, az minek törje magát. Inkább lecseréli a pasiját egy olyanra, aki nem "zaklatja" ilyenekkel.
2011. okt. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudod, nekem példálul nem az a fontos, hogy a párom mennyit keres, hanem, hogy én legyek neki a legfontosabb. Tudod én is eléggé ambiciózus vagyok, és nem arra vágyom, hogy kitartottként éljek, sőt megalázónak tartanám. Ha a pasimnak nem tetszik az alakom, akkor megpróbálok rajta változtatni, de nem fogok csak azért eljárni edzeni, ha a saját véleményem szerint nem vagyok rászurulva, csak ha szerintem is igaza van. Tudod a nők nem olyanok mint a középkorban, hogy legyen meg a kis férjecskéjük, aki eltartja őket, és nekik nincs is más dolguk, mint lesni a kívánságait. Nekem példálul sokkal fontosabb az érzelem. Inkább vagyok egy olyan fiúval, aki nem keres annyit, de jobban vonz, mint azzal, aki csak az anyagi javaival tud villogni.


20/L

2011. okt. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok, de szerintem ha egy csajnak kinyalják a p_csáját, de az mégsem hajlandó dolgokat megteni viszonzásul, az egyszerűen lusta. El van kényelmesedve. Látja, hogy nem kell küzdenie a párjáért, az ilyen csajok egyébként hajlamosak arra, hogy elhízzanak. Némelyik elég rendesen. Hogy egy nő miért cserélne le egy sikeres, céltudatos, sportos pasit aki mondjuk még hűséges is, az csak azért lehet, mert rossz az ágyban, vagy mert a csaj még nem élte ki magát.
2011. okt. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Elsőnek:Nem tapló a haver például imádta a csajt,vitte mindenhova kocsival persze.

Második:Ott a pont nálad,maximálisan igazad van.

Nekem volt annó egy csajom,aki szintén lelépett egy egyszerű kis egyetemistával semmi munka semmi,el van magának pasi.Neki nem kellett megfelelnie,elfogadta ahogy van,én bizony minden külsőséget ami nem tetszett szóvá tettem neki,teljesen igazad van második válaszadó.

Szívesen fogadom még a véleményeteket.

2011. okt. 12. 11:03
 6/43 anonim ***** válasza:
Ha felszínesek és számítóak a nők, az a baj, ha nem, mint ebben az esetben is, az a baj.
2011. okt. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

Nekem például egy nagyon bomba alakú csajom van,meg kedves,meg jól tud szexelni,kedves is,mindent megtesz az alakjáért.Azt mondja:Melletted nem lehet akárhogy kinézni.Nah ezért szerettem bele többek között.Hálistennek ő tud értékelni.Persze én is maximálisan megfelelek neki,hozzá teperni kell minden szempontból.

Én például azon vagyok,hogy foggal körömmel megtartsam,mert ,,az arany tojás tyúkot nem vágja le csak úgy az ember".

Nem is érezném jól magam ha nem nyújtanék pluszokat neki,hogy nézne ki egy bomba nő mellett egy semmilyen pasi?

2011. okt. 12. 11:19
 8/43 anonim ***** válasza:
ha csak a pénze kell, nem jó.. ha hozzá akarsz menni feleségül, az se jó.. áá :D
2011. okt. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:

"én bizony minden külsőséget ami nem tetszett szóvá tettem neki"

Nem lehet, hogy esetleg veled is van némi probléma? Nem lehet, hogy olyat is szóvá tettél, amiről esetleg marhára nem is tehet?

2011. okt. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
egyébként meg aki beszól nekem az alakom miatt, az nem is férfi.. én odafigyelek, meg minden, de pl. vizsgaidoszakban nem az lesz a legnagyobb gondom h most pár kaloriaval tobbet ettem meg, hanem h a vizsgaim sikeruljenek.. nekem is van szemem, ha ugy latom, h vmi nem ok, akkor majd teszek érte, de tőlem ne várja el senki h fogyozzak vagy vmi..
2011. okt. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!