Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki egyszer eldobott, majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egyszer eldobott, majd évekkel később visszatér?

Figyelt kérdés

Volt egy srácc anno, első éves egyetemistaként. Barátok voltunk(semmi szex). Ő az a tipikus pénzes nagymenő volt,ezer baráttal,ismerőssel,mindezek mellett mem volt bunkó,hanem nagyon kedves.Okos volt, piszkosul jól néz(ett) ki és tudta is magáról...

Én inkább csendesebb voltam, tanulós, nem egy menő csaj, nem is voltam különösen szép.

Mégis nagyon egymásra találtunk a sráccal. Hol egy éjszakán át tartó kocsmázáson valahol a Körúton, hol egy koncerten, ahova csak ketten mentünk tombolni, hol csak egy kajáláson a városban.

Elvoltunk na...

Persze ő az ujjai köré csavart jobbnál jobb csajokat állandóan. Valahogy csak engem nem akart... én (hülye) meg természetesen beleestem, de nagyon.

Egyik világmegváltós kocsmázásunk alkalmával elmondtam neki,mit érzek.

Ő csak nézett,és mondta,hogy ő érti ,de hát na...bocsi de ez neki nem megy...velem nem. Merthogy olyan vagyok mint a kishuga:)))))))

Aztán barátok maradtunk, szenvedtem egy ideig,bármikor a szemébe néztem. Görcsösen ültem mellette a moziban, szívdobogva ettem a mexikóit a kedvenc közös kajáldánkban. 120as vérnyomással haladtam el hazafele az egyetemről nap mint nap a munkahelye előtt.

Aztán valahogy abbamaradt az egész.

Komoly barátnője lett én pedig majd belehaltam. Feladtam,nem kínoztam magam többet a társaságában.

Elvégzetük az egyetemet, dolgoztunk,férjem lett,felesége lett,gyerekeim lettek...az élet ment tovább.

9 év után rámírt és az van,hogy most is azt érzem.

Férjem nincs már,neki sincsen felesége.

Változtunk,változtam,újra találkoztunk.

És érdekes módon azt mondja,randizzunk,próbáljuk meg .

Van bennem egy nagy adag düh.

Ha akkor nem voltam elég jó neki,akkor most miért?

Ötleteket várnék, vajon mi lelte és mihez kezdjek? Engedjek? Vagy legysn nagyobb a büszkeségem? Ha akkor nem,hát most már ugyan hagyjon?

Hátha ezen az oldalon okosabb emberek lesznek,mert én nem tudom mihez is kezdjek.

Amikor az ész és a szív két külön úton járna...

31N



2017. aug. 12. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Én adnék neki egy esélyt. Amúgy sem voltatok már közeli barátok, tehát nincs mit felrúgni; mindketten szabadok vagytok, nincs szó arról, hogy eldobnál valamit a tini lángolásért.

Mi lehet a legrosszabb? Nem jön össze, nem beszéltek újabb 9 évig? Ha nem próbálod meg, tuti azon kattognál előbb-utóbb, hogy mi lett volna, ha... Ha nem lesz kapcsolatod, azért; ha meg találsz mást, akkor azért, mert miben más.

Én adnék neki egy esélyt, de fenntartásokkal kezelném a dolgot, nem ugranék fejest.

2017. aug. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ugyanilyen "kishúgom", és majdnem ugyanez volt a helyzet. Imádtam vele lenni, mindig jókedvű volt, sokat jártunk el táncolni, de nem tudtam rá nőként tekinteni. Ő 17éves volt, én pedig 20. Aztán úgy jó 1 év után úgy döntött másik városban fog tovább tanulni, 12 évig nem is hallottunk egymás felől. Aztán Fb megkeresett, mondta hogy Budapesten lesz egy hónapig, többször is találkoztunk. Nagyon csinos NŐ lett belőle, 4 nyelven beszél, de még mindig nem tudok rá "nőként" tekinteni, túlságosan tisztelem és becsülöm ahhoz, hogy feldobjam ezt a barátságot. Igazából minden stimmel, külső rendben, személyiség ok, de az agyam barátként kezeli és nem egy Szexbombaként akivel együtt akarok lenni.
2017. aug. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos megpróbálnám...nincs is nagyon érvem ellene. Mindig a szívedre hallgass...sosem késő. Persze nem kell beleugrani, úgyis érezni fogod, hogy komolyan gondolja- e.
2017. aug. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Úgyis be fogod adni a derekad. ;)
2017. aug. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Tizenhármas ***** válasza:
100%
Megválaszoltad a saját kérdésed. Változtatok. Nem kell túlbonyolítani, ha érzel irnta még valamit, akkor próbáld meg.
2017. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg és sok sikert! :) De jó ilyen történetet olvasni, a helyzet adott, rajtatok múlik. Nem veszíthetsz semmit, egy esélyt adj neki és mint írtad változtatok, átmentetek sok dolgon. Lehet tapasztalatokat kellett szereznetek másokkal, hogy tudjátok most mit akartok. Magadnak is tartozol annyival, hogy megpróbálod, így nem lesznek benned mi lett volna ha kérdések. :)
2017. aug. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Adj neki egy esélyt lessz ami lessz .Az is lehet hogy most jött rà arra hogy veled minden klappolt és veled szeretné leélni az életét .
2017. szept. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Még azóta sem mondtam igent a randira.

Eszembe jutott,mit éltem át anno az egyetemen,mennyi vozsgáz buktam az álmatlan éjszakák miatt,mennyi fákdalmat okozott nekem .

Félek,megint hasonló szituáció kerekedne a dologból.

2017. szept. 9. 14:24
 9/11 A kérdező kommentje:
*vizsgát
2017. szept. 9. 14:25
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

Tudod mit szoktak mondani? Hogy van, amikor két ember évek múltán érik meg a közös kapcsolatra.


Ha ugyanúgy megdobogtatja a szíved, akkor vágj bele. Mégis mit veszíthetsz? Ha ne adj isten nem működne mégsem, akkor is legalább majd elmondhatod, hogy megpróbáltad. És ne feledd, már eltelt jó oár év, te is érettebb vagy.


Ha pedig nem próbáljátok meg, akkor egy életen át bánni fogod.

2017. szept. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!