Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki csak úgy siman...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki csak úgy siman minden ok nélkül kisétál az életünkből. Csak csendesen, vita és harag nélkül. Van rá esely, hogy egyszer újból visszatér? :c

Figyelt kérdés

nem tudom az okát.. minden rendben volt.. csak egy döntèst hozott ,hogy nem akar velem beszèlni ès ennyi.(fiú az illető ès szeretem.)


19/l


2015. ápr. 23. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudja, hogy szereted? Mert ha igen, akkor elképzelhető, hogy ő nem szeret és így akar neked segíteni a túllépésben + magát is megkíméli a kellemetlen szituációktól.
2015. ápr. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

tudja. es valoszinu ,h errol van szo..

de remenykedem,h hianyzom neki.. jopar evig szenvedtunk' egymassal.:)

2015. ápr. 23. 00:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Neki sem lehet könnyű, viszont hosszútávon ez a lépése mindkettőtök érdekeit szolgálja, már csak ebből is látszik, hogy azért fontos vagy a számára, de sajnos nem tudja viszonozni a szerelmedet. :/
2015. ápr. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne firtasd a dolgot, szenvedes meg minden, de ez van ez az elet rendje
2015. ápr. 23. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Olyan nem létezik, hogy valaki "minden ok nélkül kisétál" az életünkből. Azt történt, hogy kisétált az életedből úgy, hogy valamiért nem akarta elmondani neked az okát, te pedig nem jöttél rá magadtól.


Ha nem volt kölcsönös a vonzalom a részéről, akkor szerintem is lehet, hogy épp így akarja megkönnyíteni neked, hogy elfogadd, hogy ti nem lesztek együtt, továbblépj, és ismerkedj másokkal.

2015. ápr. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
pedig megigerte ,hogy nem hagy magamra.. de ugylatom az igeretekben nem lehet bizni:D az biztos,hogy en senkit nem fogok magárá hagyni.
2015. ápr. 23. 10:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Igérgetni azt aztán tud mindegyik!

Mondd meg neki, hogy legalább annyi gerinc lehetne benne, hogy megmondja az okát, miért akar ennyi idő után lelépni?Jogod van megtudni.

Aztán már jobban tudnál következtetni, van-e esély hogy visszatérjen.Lehet, hogy csak rossz hangulatban volt...

Természetesen előfordulhat elvileg, hogy folytatjátok, újrakezditek, visszamegy hozzád.Sok ilyet láttam már, hogy többször kezdték újra.Olyanok is vannak, akik elválnak, aztán később újra házasodnak.Ez mind a jövő zenéje, sose lehet tudni...Bár én nem hiszek az ilyen újrakezdett kapcsolatokban, mert az ember alaptermészete nem változik.Ami most hiba, ami most aláásta a kapcsolatot, az később is ott lesz valahol...

2015. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!