Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy magyarázzam meg neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy magyarázzam meg neki?

Figyelt kérdés

A párommal most kezdtünk távkapcsolatot ami reményeink szerint egy évig fog tartani (2 és fél éve vagyunk együtt).

Hogy magyarázzam be neki, hogy amikor távkapcsolatban élünk csak netten keresztül láthassuk egymást meg beszélhetünk. Szerinte nekem mindig megfelel, hogy beszéljünk amikor neki is.

Egy példa: Nem beszélünk egész nap és este nekem jön a rossz idő és mondom neki, hogy beszéljünk még nem jött fel annyira mert nem tudom, hogy meddig fog tartani és beszélhetünk e később. Erre ő azt mondja csak megnézi a filmet (amit akkor kapcsolt be, még el se kezdte nézni), de én nem mondhatom meg az időnek h várjon még neki vége lesz a filmnek.

Hogy értessem meg vele, hogy nem mindig nekem kell alkalmazkodni hozzá, hanem neki is hozzám?

Mert én mindig próbálok hozzá alkalmazkodni, hogy akkor csináljam a dolgomat amikor ő is és amikor ő ráér akkor én is. De nem mindig sikerül. De ő nem próbál hozzám igazodni soha.



2017. aug. 12. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De egy idióta. Nem ismeri a pause gombot?
2017. aug. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Alkalmazkodj kevésbé, max ritkábban beszéltek.

31/f

2017. aug. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint ha egy film fontosabb lenne mint hogy veled beszéljen. Mint ha nem lehetne megállítani a filmet de az meg vicc hogy akkor még el sem kezdte. Kezdj el kevésbé alkalmazkodni hozzá. Plusz a film után ne beszélj vele.
2017. aug. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez lenne a helyes, csak olyan nehéz ezt megcsinálni neki, mikor tudom, hogy tudnék alkalmazkodni de direkt ne csináljam, hogy vissza adjam neki. És megérezze, hogy nekem milyen. De azzal nekem is rossz mert kevesebbet beszélünk és nagyon hiányzik. Talán majd idővel ha megszokom a helyzetet, már ha még lehet szokni, akkor lehet, hogy könnyebb lesz ilyet csinálni. De most nagyon nehéz.
2017. aug. 12. 22:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor minek kérdezel ha úgy sem teszel semmit?
2017. aug. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!