Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom felpofozott, hugom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom felpofozott, hugom meglátta, hogy magyarázzam el neki? (bántalmazott kapcsolatban levők inkább ne olvassák el, bdsm téma)

Figyelt kérdés

Szóval én kértem meg a párom, mert beszéltük, hogy hiányzik már az egyik karaktere amit szerepjátéknál hozni szokott, s mondta, hogy akkor legközelebb tiszteletét teszi.

Én meg mondtam neki, hogy addig remélem megtanul pofozni, mert rosszul pofoz. Viszont a párom nem mert megütni rendesen, ami érthető, de a vissza fogott pofonjai tompák voltak, amik olyan érzések voltak, mintha ököllel ütött volna arcon.


Úgyhogy mondtam neki, hogy tanuljon meg csattanos pofont adni, mert az csak hangos és pár percig csíp de annyi, de ha olyanokat ad amilyeneket eddig, akkor vagy a fogam fogja kiütni, vagy eltöri az állkapcsom.


Na és ekkor pofozott fel, hátra csavarta a karom és a hajamnál fogva hátra húzta a fejem. Ez az egyik bevállt mozdulatsorunk ebben a szerepben.

Hugica meg pont rosszkor lépett be az ajtón...


A családunk idősebb tagjai (anyukáink és apukáink) tudnak a szexuális dolgainkról, mert én pl csak egy sima fiókban tárolom a játékszereinket és egyéb dolgokat. És amíg együtt élünk addig jobb ha az én számból hallják, hogy mit szeretek és mire valóak azok a dolgok amiket esetleg véletlenül meglátnának, vagy foltokat látnak rajtam akkor ne a páromat vádolják, hanem tudják, hogy közös megbeszélések és igények alapján kerültek rám.


De a hugom még fiatal, 12 év van köztünk, pont a legzavarodottabb korszakát éli.


Az aberráltak vagyunk és elmebetegek dologból nem kérek, tudom, hogy van aki szerint ez rossz és elitélendő, de mi így vagyunk boldogok és szeretjük egymást évek óta.


2016. nov. 19. 13:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, mennyi idős a húgod, de szerintem ideje vele beszélned erről, mert különben csak még jobban összezavarodik.
2016. nov. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a szexuális szokásaitokat nem kell belevenned a mondandódba (ha csak nem meztelen műveltétek mindezt :) ), mindössze ezt a karatés hiányodat mondd el neki, illetve, hogy tanítottad volna a párod a hobbidra, és nem bántani akart Téged. :)
2016. nov. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Diavolino44 ***** válasza:
77%
Ha a szüleid tudjak, hogy nem azert bánt mert ilyen a természete, hanem te ezt szereted, akkor semmi baj nincs. A húgod meg idővel megérti, mert o szerintem errol a szüleidnek fog beszélni. Vagy veled. Es akkor te elmondod, hogy egy "színházi szerep" ami neked tetszik, es a barátod egyáltalán nem akar bántani. Érdekes kerdes amugy.
2016. nov. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Elmagyarázod neki úgy ahogy van, legközelebb meg bezárod az ajtót.
2016. nov. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Megmondod neki, hogy csak hülyéskedésből csináltátok, ennyi.
2016. nov. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Esetleg a következő szexuális játszadozásotok alkalmával zárd be a szájba.szott ajtót. Komolyan.


Tök mindegy, hogy pihetollakkal izgatjátok egymást vagy hajhúzással, egyiknek se tegyétek már ki a kiskorú tesód, bakker.

2016. nov. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Anyukáink és apukáink: ez pont úgy hangzik, mintha ugyanazok lennének a szüleitek, és otthon laktok...


A bdsm-mel semmi bajom, sőt... De az elég beteg, hogy a nemi életed és a szexuális vágyaid ennyire nem tartod privát szférának, és simán kitárgyalod a szüleiddel, és nyitott ajtónál művelitek, miközben otthon (és ébren) vannak a családtagok.


Az sem mindegy, mennyi idős a húgod, mert válaszolni még mindig nem sikerült.

De ha neked ennyire nyitott a téma, és kitárgyaltad minden családtaggal, ne okozzon nehézséget tiszta vizet önteni a pohárba egy kiskamasszal sem!

2016. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

A szexuális részébe nem kell belemenni, de ha leülsz erről beszélni a húgoddal, nyugodtan elmondhatod azt neki, hogy ez csak egy játék: olyan, mint a filmekben vagy a színházban, a párod most éppen a gonoszt játszotta, de nem bántott igazából. Meg azt is nyugodtan ki lehet fejteni, hogyha valakit tényleg ver a párja, akkor az nem jó, stb, stb, de hogy ez neked nem fájt igazából, és a párod sem akar bántani téged.

Nyilván korának megfelelően lehet színezni a történetet, a lényeg az, hogy kiemeld, hogy nem igazi a dolog. A szerepjátékot, mint olyat, szintén megemlítheted, lehet róla szexuális felhang nélkül beszélni.

2016. nov. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%

Jó kis pasid lehet...


[link]

2016. nov. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
10%

Mondd el neki, hogy szerepjátékoztatok (a szexuális része teljesen kimaradhat), és hogy te kérted erre. Elmondhatod azt is, hogy szüleitek is tudnak róla, velük is beszélhet erről, ha szeretne (de erről tájékoztasd őket is, nehogy váratlanul érje őket). Elmagyarázhatod, hogy ezzel visztek változatosságot a kapcsolatotokba, és ez csak játék, nem volt mögötte komoly szándék, vagy agresszió.

A többi válaszolónak: amikor valaki szerepet játszik, nehéz falak közt tartani, néha elkapja az embert a lendület, és ha eléggé ismeri az ember a másikat, akkor azonnal reagálnak, improvizálnak a másik szavaira. Én ugyan nem viszek ilyesmit a szexuális életembe, de egy időben amatőr színészként dolgoztam, és néha a többiekkel még a villanoson is folytattuk az improt, mert időbe került, mire kiléptünk a szerepünkből. Nálunk is voltak bántalmazós jelenetek (horror házban dolgoztam), és nagyon hitelesen lehet alakítani hirtelen felindulásból. Volt, hogy végigvonszoltak a szobában, aztán a társam olyan finoman tett le a padlóra, ami nem illett volna a szerepbe, így eljátszottam, hogy nekilökött a székeknek és felborultam, mindent magamra rántva. A végén még ő is odajött, mikor a vendégek tovább mentek, hogy nem-e sérültem meg, én meg csak nevettem, hogy még csak meg sem ütöttem magam. Ennek ellenére kérdező: tényleg próbáljátok meg kicsit privátabban kezelni ezt, hiszen nagyon sok félreértésre adhat okot, és párod ütheti meg a bokáját. Gondolom ezt te sem szeretnéd. Más színtérre akkor lehet vinni a dolgot, ha csak kettesben vagytok otthon, de akkor is óvatosan, nehogy a szomszédok jelentsék fel párodat.

2016. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!