Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit rontottam el nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontottam el nála?

Figyelt kérdés

Van egy kedves ismerősöm - munkatársam (férfi), akivel értelmesen mindenféle érzelmi töltöttség nélkül kommunikáltunk eddig (7 hónapja ismerjük egymást).

Ugyan nem mondtuk ki, de érezhetően létezik a határ, amit nem lépünk át.

Egy ártatlan csevegésben megjegyeztem egy általa elküldött GIF után, hogy neked szebb a szemed és ártatlanabb is a tekinteted, erre a válasza: ne mondd ezt!

Meglepett, hiszen nem másképpen gondoltam, mint ahogy írtam. Valami elcsúszott úgy érzem...

Jött a családdal, hogy félti őket és egyebek, én meg csak bámulok magam elé, vajon mi lelte.

Ha a munkahelyen összefutunk, napi szinten rákérdezünk egymásra, mi a helyzet, beszélünk a munkáról és általában mindenről, nézeteink sokban egyeznek.

Vakon megbízom benne, mert nincs hátsó szándék a beszélgetések mögött.

Azonban most rettentően rosszul érzem magam, ezek után mi legyen...


2017. aug. 12. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván ha családja van, akkor nem akar belebonyolódni dolgokba valami erkölcstelen nővel.
2017. aug. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az legyen, hogy abbahagyjátok, mielőtt belédbonyolódik.
2017. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy megijedt, mert úgy értelmezte a megjegyzésedet, hogy te többet szeretnél kihozni ebből az egészből. Kérdés, hogy valóban ez-e a helyzet, vagy szimplán csak barátkoztok. Szerintem tisztáznotok kellene, és ha nem akarsz tőle semmit, akkor mondd el neki, hogy félreértés volt, nem "udvarolni" akartál.
2017. aug. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Természetesen nem szeretnék semmit tőle, és pont emiatt "fontos" számomra, mert éreztem a biztonságot, amit más férfiaknál nem, sokak számára konkrét indok van akár egy beszélgetésben is. Általában minden beszélgetést Ő kezdeményezett, ha napi többször futottunk el egymás mellett, akkor többször kérdezte "mizu", vagy megkeresett direktbe, vagy éppen a hosszú nyári szabadság után kérte üljünk le picit beszélgetni. Ezért nem értem a jelen helyzetet.
2017. aug. 12. 20:24
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Izé, mit nem értesz...? xD Eddig eldumálgattatok, oké, de ezzel a szép szemes dumàval egyértelműen elkezdtél flörtölni vele. Erre a jogos reakciója az volt, hogy ne mondd ezt, családja van, stb... mit nem értesz? Havernak/barátnak/munkatársnak/stb. nem írogatunk ilyeneket csak úgy... nyilván vonzódtok egymáshoz (bocs, ezzel mosz megspóroltam pár havi "nem vallombe magamnak sem"-macska-egér játékot, pedig tudom, milyen izgi, szal sorry), tehát ideje lefektetni a szabályokat, amit ő meg is tett. Lassan kezdhetsz gondolkozni, hogy akarsz-e szerető lenni, vagy inkább elfojtod még csírájában a dolgokat - ő egyelőre az utóbbira hajlik.
2017. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne játszd már az agyad, jesszus! xD Nyilvánvalóan elkezdtél flörtölni vele, erre ő meg beijedt, pedig ő is vonzódik hozzád, csak eddig ez nem volt kimondva. Mit nem értesz, drága...?
2017. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem érti, mert egy autista szintjén áll ezek szerint a férfi-női interakciók terén.
2017. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem kívánok szerető lenni, nálam ez kizárt, ha szingli lennék akkor sem, tisztelem Őt annyira, hogy ilyen szituációba nem keverném bele, ami senki számára nem lenne megfelelő.

Van az a mondás, hogy többet nyersz mint vesztesz ha nem próbálkozol be egy bizonyos személynél. Elképzelhetőnek tartom, ha ez szóban hangzik el, semmi ilyen reakciót nem vált ki, írásban több hangsúlyt kapott.

2017. aug. 12. 20:55
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Oké, legyen így. Akkor - ha valóban nem akarsz a szeretője lenni - ezentúl le kell állnod az írásban való flörttel is.

Persze ez nem ilyen egyszerű, nagyon jól tudom, milyen izgalmas, bizsergető tud lenni egy ilyen laza munkahelyi "adok-kapok", de pont ezért azt is tudom, hogy mikor kell leállni vele. Nálatok kb. most - persze ehhez kell az önmagadnak tett beismerés is, hogy márpedig ezt élvezed, stb-stb... mert amíg tagadod, addig felfogni-megemészteni-lezárni sem tudod.

2017. aug. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyszerű: átléptél egy - intimitási - határt.

Húzd be a féket és ennyi.

(Azaz ne jelezd neki semmivel, hogy számodra ő egy férfi. Pláne vonzó férfi.)

2017. aug. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!