Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még esélyem nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem nála?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel neten ismerkedtünk meg. Pontosan két héttel az után tudtunk először találkozni, hogy megismerkedtünk. A találkozón ott volt a nővére is, meg még ketten. Tök jól elvoltunk, sétálgattunk, aztán beűltünk egy helyre. Aztán mi elmentünk kettesben sétálni, tök jót beszélgettünk. Mikor mentünk vissza a többiekhez, valamit mondott amiben benne volt hogy ...a barátommal... és azonnal elkezdett szabadkozni, hogy mármint nem úgy a barátom, csak jóban vagyunk...

Még utána dumáltunk ott közösen egy fél órát, aztán nekem jönnöm kellett haza. Mikor jöttem el, zavarba jöttem és még csak meg sem öleltem. Szerintetek mit kellett volna csinálnom?

Lehet még így esélyem nála?

Mikor haza értem még irt egy olyan üzenetet, amiben "felsorolta" hogy mikor kaptam volna puszit tőle (ezek a dolgok:meg elmentem találkozni vele, mert vittem neki egy hellt, és meg jó volt velem lenni) (ezeket írta)

17/L

20/F



2017. júl. 27. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenn esélyed nála, hiszen a leveléből kiderül, hogy tetszel neki.


Valószínűleg bánthatja amit mondott neked 'a barátja" és lehet azt hiszi, hogy félreértetted, de szimplán csak jó barátok, semmi több, és most szerintem ezen agyal, hogy mennyire h.lye volt, hogy mondta neked, és így lehet úgy gondolja, hogy nincs is esélye nálad. Jól elvagytok gyerekek. :D

2017. júl. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ezt hogy tudnám letisztázni vele? Mert hogy találkozni nem fogunk tudni a jövőhétig, ez biztos...
2017. júl. 27. 11:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan várd ki a jövő heti találkozást. Ne rezelj be, sokan az első randin való nyomulást amúgy is visszautasítotják. Következő randin mar koszonesnel is adhatnal neki egy arcra puszit kezdésként. Ne légy nyuszi, tuti bejossz neki ;)
2017. júl. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jövőhéten találkoztok, és szépen tudjátok tisztázni személyesen.

Első voltam. :)

2017. júl. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Biztos van esélyed. Meg fogjátok beszélni a dolgokat ha találkoztok ;)


23/F

2017. aug. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!