Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves lányok, nálatok mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok, nálatok mi (nem) fér bele a barátkozásba?

Figyelt kérdés
Nyilván minden ember más és más, és van, akinek már az is sok, ha egy férfi mondjuk megfogja a kezét, de nagyjából azért képet lehet kapni arról, hogy általánosságban mit (nem) lehet barátkozásnak tartani. Tehát pl. nálatok túlmegy-e a barátkozás határán az, ha sok a testi érintkezés (felkar, hát simogatása, és nem csak a férfi kezdeményezi ezt, a lány arcának cirógatása, viszonylag hosszabb és gyakori ölelkezések), egymás évődős fricskázása, vagy pl. csak barátkozás esetén azonnal távolságtartóak lennétek-e az után, hogy ölelkezéskor a srác a vállatokra teszi az állát, és majdnem összeér az arcotok? Lehetséges, hogy az ilyesmit csak önbizalomnövelésre használjátok? És ha nem akartok a másiktól semmit, akkor a hasonló dolgok után azonnal meghúzzátok a határt, és visszavonulót fújtok?

2017. aug. 12. 21:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátaimmal, semmilyen testi kontaktus nem fér bele. Nem szoktam a férfi barátaimat sem ölelgetni, sem puszilgatni.
2017. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bőven túlmegy mind, a szóbeli dolgokon kívül. Poénkodni szeretek, de bármilyen testi érintkezés csak azzal lehet, akitől tényleg akarok is valamit.
2017. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
ahogy az egyes irja.
2017. aug. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem nő vagyok, de som nőt tudok aki a srácok nyakában csimpaszkodva ölelkeznek és barátok. Lehet néha egyikkel másikkal le is fekszenek.
2017. aug. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%

Nekem van egy olyan fiú haverom, aki néha túllép határokon, de szerintem csak önbizalom növelésre használ engem ilyen téren. Ami még nálam belefér: az ölelés, bár csak indokolt esetben, és még a simogatásból mondjuk a váll, kar cirógatása talán. Bár ez már nagyon szituációtól függ. Kaptam már baráti simogatást sráctól, de attól elhúzódtam, mert többnek éreztem, és volt már, hogy a hátamat simogatta egy srác barátom, és az arcát is hozzám nyomta, az definitely több volt, mint ami belefér.


N

2017. aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Nőként mondom, van olyan férfi barátom, akivel az ölelkezés, ilyen-olyan érintések, stb... beleférnek, mondjuk egy összejövetelkor simán az ölébe pakolom a lábaimat, meg ilyen - külső szemlélő számára - intim mozdulatok, de! Pontosan azért, mert (kb gyerekkorunk óta ismerjük egymást, és) egyikünkben sem merül fel egy pillanatig sem, hogy ezzel vajon átléptünk-e ilyen-olyan határokat... annyira meg főleg nem, hogy vadidegeneket kérdezzünk róla. Ugyanis maga a kérdés felmerülése már bizonyos szintű vonzalmat feltételez (ami nálunk sose volt meg). Szóval nálad már nyilván valamiféle határátlépés van...
2017. aug. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

Semmilyen testi kontaktus nem fér nekem bele a barátságba.

23/N

2017. aug. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Tizenhármas ***** válasza:

Nincs olyan férfi, akit kifejezetten barátomnak tekintenék- mindazonáltal nekem már a napi többszöri ölelkezés sok lenne, legalábbis indok nélkül (valamelyikőtök depressziós vagy szeretethiányos?). A kézfogás kizárt, nem látom be miért kéne olyannal járkálnom kézenfogva aki nem a párom? Ha meglátok így egy párt az utcán, nekem sem az jut eszembe, hogy barátok....

Persze ízlések és pofonok, gondolom ha gyerekkori barátok vagytok és kicsit sem vonzódtok egymáshoz, illetve ezt az aktuális párotok is tudja, biztos belefér- magatok rendezitek nem?

2017. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, jelzem, senkinek a válaszát sem pontoztam le, mert a maga módján mindegyik hasznos lehet, és el tudom viselni, ha különböző vélemények ütköznek egymással ezen az oldalon. Tény, hogy én többet érzek az illető iránt, csak az ő "jeleiben" nem vagyok biztos. Nem vagyunk gyerekkori barátok, nem olyan régen ismerjük egymást, én nem közeledtem eleinte hozzá, és többször volt olyan, hogy pont ő kereste akár feltűnő módon is a társaságomat. Rendszeres közöttünk a testi érintkezés, aránylag gyakran van pár másodperces ölelkezés (időnként kölcsönös simizés is), amit ő is szokott kezdeményezni. Szóval eléggé furcsa helyzet, kicsit olyan, mintha több lenne barátságnál, de mégsem merek lépni, mert mi van, ha csak én értek félre valamit, és ő csak barátkozik.
2017. aug. 12. 22:20
 10/16 A kérdező kommentje:
#8: Nem találkozunk minden nap, legalábbis egy ideje nem, viszont azóta tart ez a testi közeledés. Egyszerűen jól érezzük magunkat egymással, de csak pár hónapja ismerjük egymást. Szerintem nincsenek olyan problémáink, hogy egymás "tapizásában" keressünk pótlékot, másrészt meg csak velem ennyire közvetlen a környezetünkben, bár a barátait nem ismerem, mert nem idevalósi.
2017. aug. 12. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!