Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves nők szemében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nők szemében mennyire számít pozitívumnak, ha egy pasi rendszeresen edz (heti 3)?

Figyelt kérdés
Ja és nem szétkokszolt és az edzés célja nem az ilyen gyúrunkwazze kidobó forma elérése?
2017. jún. 4. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Eléggé, mivel az egészséges emberekhez vonzódunk mindannyian.
2017. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem miért kell a kérdések felének arról szólnia, hogy egy nőnek mi pozitívum és mi nem...

Most komolyan, nem mindegy, hogy mi nekik a pozitívum? Nem a nők igényeinek kell megfelelni, hanem úgy csinálni a dolgokat ahogy te akarod és, ha valakinek tetszel az el fog fogadni úgy ahogy vagy.

2017. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

ha nem pozitívum, akkor nem fogsz edzeni?


mi vagy te? napraforgó?

2017. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Ha azert csinalod, mert fit es egeszseges vagy, igenyled a mozgast, elhivatott vagy, hogy valamit rendszeresen csinalj, ami jot tesz es elvezed is es mellesleg nem eppen art a megjelenesednek, akkor a legtöbb nönek ez pozitivum.


Ha pedig azert, hogy csajoknak imponalj, akkor valoszinüleg nem nagyon.

2017. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Nem azért vonzódok az ilyen pasikhoz, mert huszonéves vagyok, hanem mert én is rendszeresen sportolok és fontos számomra az egészséges életmód. Ehhez ugyanilyen gondolkodású pasi is kell :)
2017. jún. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%

És megint özönlenek a kérdés szempontjából irreleváns és álszent válaszok...

Ha látszik tőle, hogy sportolsz és izmosodsz, akkor a huszonéves nők többségénél pozitív dolog lesz.

2017. jún. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálam semennyire nem pozitívum. De nem is hátrány.
2017. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Elég hátul van a sorban, amit elvárok.
2017. jún. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, mert engem is motiválna, de nincs benne a "top10" pozitívumban, amit keresek egy férfiban, annyira nem lényeges.
2017. jún. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem abszolút pozitívum. Az edzés jót tesz a testnek és a léleknek is. Én is szoktam edzeni mert élvezem és jobb így a közérzetem, mindig olyan párom volt csak aki szintén sportol, mást nem is nagyon tudnék elképzelni.
2017. jún. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!