Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire nézitek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire nézitek a párotok anyagi helyzetét? Egészségét?

Figyelt kérdés

Most lehet köpködni... de ha már valaki felnőtt akkor tudja hogy csak egy olyan emberrel lehet komoly kapcsolata akinek mind a kettő rendben van.

Sajnos én nem néztem és sok esetben magukkal rántottak a mélybe.



2017. aug. 13. 09:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés. Nyilván nem állnék le egy szerencsejáték függővel..vagy aki elherdálja a pénzét. De ha látom, hogy dolgozik és halad előre, vannak céljai ajkor az elegendő. Nem turkálnék a pénz ügyeiben. Azaz nekem nem fontos, hogy gazdag legyen, ha partner abban, hogy együtt megteremtsük a dolgainkat. Az egészség is érdekes kérdés. Nyilvan fontos..hisz sokáig szeretnék vele lenni és jó lenne egészséges utódokat nemzeni. Na de ezt nehéz megmondani..mivel bármikor lehet beteg bárki, ami miatt nem dobod el azt akit szeretsz. Szóval erre nehéz valaszolni..de ha őszintr akarok lenni akkor valószìnűleg nem ismerkednék súlyos betegségben szenvedővel..
2017. aug. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék! Én sem egy gazdag embert keresek, hanem olyat, aki miatt nem leszek szegényebb, mint eredetileg voltam. Fiatal koromban nem néztem az ilyesmit és nem egyszer pórul jártam. Súlyos beteggel sem kezdek, mert tudom, hogy ott minden rám marad, egyenlőtlen lenne a fizikai terhelés, valamint az emberben ott van a fajfenntartási ösztön, annak ellenére hogy én még nem akarok gyereket. Felelőtlenség lenne ilyen esélyekkel indítani egy kis élőlényt, hogy tudnám, hogy örökölni fogja, mindenkinek joga van egészségesen születni. Amióta a "nagy szerelmemtől" -1.000.000 Ft tal távoztam, nagyon nézem ezt a szegmenst is.
2017. aug. 13. 09:28
 3/14 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Teljesen megértelek, én is így gondolom.
2017. aug. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
És mi van, ha eltitkolja a betegségét előtted? Azt nem tudod kinyomozni...ha olyan belső betegsége van, ami tünetmentes és 1 év múlva egyszer csak lerobban, majd meghal. Mennyi idős vagy amúgy?
2017. aug. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hm... egészségügyi végzettségem van, így nem igazán tud semmit eltitkolni:)
2017. aug. 13. 09:37
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Fogait is ellenőrizd!
2017. aug. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nézem, de nem ez alapján választok. A jellem a lényeg. Volt nálam gazdagabb párom, de sokkal több hátulütője volt ennek. Volt szegényebb, aki élősködni akart.

Egészség: volt pszichés problémával küzdő párom, több is. Itt is az a lényeg, hogy a kapcsolat elején mondja el, tudjunk róla beszélni. Szóval megint a jellemnél kötünk ki, hogy az legyen rendben elsősorban.

2017. aug. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De jellemmel nem tudod a számlákat fizetni! Nem tudod feltölteni a hűtőt!!!
2017. aug. 13. 10:04
 9/14 anonim ***** válasza:

Az, amit elvárásként kérdezel szerintem mindenki részéről természetes. Senki nem szeretne adósságba keveredni, sőt, olyan emberrel sem kezdeni közös életet aki ebbe belesodorhatja. Fiatalon egyértelmű az is,hogy vágyunk arra,hogy a társunk egészséges, munkaképes, gyereknevelésre/vállasra alkalmas legyen, aki mellett biztosított a megélhetés, munkaképes.


Még akinek egészségi problémája, kicsit rosszabb anyagi helyzete van is törekszik a hasonló elvárásokra.


Viszont: ha nem a huszon/harmincéves korosztályhoz tartozik valaki, akkor ezek az elvárások egy kicsit "tompulhatnak", hiszen ekkorra már van aki túl van egy házasságon, gyerektartást fizet (ami az adóssághoz hasonló valahol), és egészségi problémák is jelentkezhetnek.

2017. aug. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Már aki!!!:)
2017. aug. 13. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!