Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság mennyire fontos az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mennyire fontos az, hogy valakinek autója legyen, tudjon vezetni egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sokszor feljött mostanság, gondoltam megkérdezem. Valóban kell? Mi van, ha valakit teljesen hidegen hagy a vezetés és az autók? (Bár jogosítványa van) 25 /F

2017. aug. 13. 18:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%

"a Pestiek is csak azért játsszák az eszüket, hogy bla bla minek a kocsi stb, mert kilépnek a panelból és max 5 perc séta után felszállnak egy BKK járműre"


Ami nem észjátszás, hanem logika. Belvárosban kis mellékutcákban megállni, parkolóórát keresni, mikor a villamos konkrétan a cél előtt tesz le.

2017. aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%

Nagyban megkönnyíti az ember életét ha az egyik félnek van. Nekem pl nem lehet, a páromnak még nincs, 2 gyerekünk van, ki településen élünk, nagy szervezés kell egy rendes bevásárláshoz, vannak programok amik teljesen elérhetetlenek számunkra ez miatt stb

Ha nem lennének gyerekeink nem lenne gáz (nem tartom kevesebbre a páromat mert még nincs neki), tömegközlekedéssel és sétával is el lehet jutni A-ból B-be, de így már nagyon rossz... :S

2017. aug. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem fontos, mivel nekem van jogsim, és autóm is, bár csak munkába járáshoz használom, ha szórakozni megyek, akkor buszozok, hogy tudjak inni. Ha lenne valakim, akkor sem okozna gondot, hogy én vezetek pl a nyaralás vagy bevásárlás miatt, csak ne szóljon bele. :D

25n

2017. aug. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hasznos, elgondolkodtató eddigi válaszok. Köszönöm. Jöhet még nyugodtan.
2017. aug. 13. 19:48
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagy tapasztalattal nem rendelkezek, de pl utolsó barátomnak nem volt se jogsija, se kocsija, míg én mindkettővel rendelkezem. Egy idő után számomra elég zavaró lett, hogy én cipeltem boltba, elvittem és elhoztam a kocsmázásból, ha elmentünk egy programra, én vittem magunkat. Először úgy gondolkodtam, hogy ez normális, hiszen együtt vagyunk, megtesszük egymásért, de volt olyan, hogy én is akartam inni, akár egy vasárnapi napon otthon a tv előtt egy sört, és a kettő nem ment együtt.

Ebből kiindulva, bár nem várom el és nem kizáró pont, de szívesebben ismerkedek/randizok olyan személlyel, aki el is tud vinni pl. a randira.

Nem BP-n lakok, így a tömegközlekedés elég hasznavehetetlen, szóval úgymond ez itt "muszáj", gyalog meg a belváros van vagy 25-30 percre, a buszok közül a leggyakoribb is csak óránként jár.


Azért még hozzátenném, hogy egyetem miatt költözök Budapestre most szeptemberben, így el kell hagynom a kocsim is főleg ahogy korábban említették hogy szinte minden közel van, és parkolóórát keresni, na meg azt még kifizetni. Ebben az esetben meg kicsit úgy érzem talán ezen felül még jobb, ha a párunk rendelkezik egy kocsival.:)

20N

2017. aug. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Aki vidékről Pestre ment egyetemre írja,hogy nem kell tovább az autó...jogos. Én pont a gyöngyösi főiskola miatt vettem. Nos Sujhely-Bp vonatról Vámosgyörkön leszállás 40 perc várakozás gyöngyösi vonatra ami tele van Durandásokkal (mi folyik itt Gyöngyösön style) főiskolai koli gyalog félóra az állomásról,tömegközlekedés gyatra. Hazafele Vámosgyörkön csak 20 percet kellett várni,ha nem késett a Bp Sújhely vonat.... Poén: 200-220 volt a benzin én és az akkori barátnőm olcsóbban megjártuk kocsival mint vonattal...ja azt a lány izgatta,ahogy vezetek sokszor meg kellett állni az út mentén.

Szerintem,fontos egy kapcsolatban,hogy legyen autó.. el lehet menni kirándulni, tesómék most mennek Horvátországba nyaralni vonattal 1 nap lenne, kocsival 6 óra. Aztán el lehet menni (nagy) bevásároni,nem kell lökdösődni a buszon a nagy csomagokkal és lehet a benzin árát meg lehet spórolni. Én azt mondom kell!

2017. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
84%
Hat nyilvan egy "normalis" ember nem az alapjan valasztja meg a parjat hogy van- e kocsija.. Szoval ha nincs, nem jelenti azt hogy eselye sincs az illetonek :D De hosszu tavon gyakran nagyon erzodik az auto hianya, a paromnak nincs, de jogsija neki is van, es rengetegszer vagyunk kenytelen szakado esoben szarra azni, meg telen mikor mar csontig fagytam, aztan meg ugy menjek haza, atazik a cipom stb. Szoval valahol megertem azokat a baratnoimet akik kijelentik hogy kocsi nelkul szamukra egy ferfi szoba se johet, mert valoban sokkal komfortosabb ugy az elet
2017. szept. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem feltétel, de - szerintem - egy jogsi ma már alap!

A kocsi meg praktikus.

És milyen jól lehet benne szexelni?!:)

2018. júl. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!