Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm mostanában egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mostanában egyre többször mondja hogy babát szeretne, már szinte minden nap. Szerintetek van olyan hogy egy lányra ösztönösen rájön ez a vágy, vagy komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta erről álmodozik, és állandóan mondja nekem. Még csak 21 éves, és szerintem nem gondolt ebbe bele teljesen, hogy mekkora felelősség. Én is szeretnék majd babát, de még később, én 23 vagyok. Mert egy gyerekkel kb 2-3 éves koráig 0-24 ben kell foglalkozni. És erre ráérünk pár év múlva is bőven. Mert én még fiatalnak érzem ehhez magam.

Szerintetek ha sokáig húzom az időt akkor emiatt lehet hogy szakítana?


Köszi előre is a véleményeket/válaszokat!


2017. aug. 13. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Jól látod a dolgokat, azonban ezt meg kéne beszélnetek.

Meg van hozzá egyébként minden anyagi feltétel, pl. lakás is és állandó munkahely?

Örül annak, hogy talált egy megfelelő férfit, akitől majd babát várhat.

Minden nőben benne van az anyai ösztön. :)

2017. aug. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Várjatok vele. Amúgy ez ösztönös.
2017. aug. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Szia ! A baratnőd biztos nagyon szeret téged ha veled szeretne családot alapítani , és valószínűleg munkálkodnak benne az anyai ösztönök !

Szerintem beszéld meg vele , amit leírtál hogy fiatalnak tartós még magad ehhez illetve beszéljetek arról is hogy hol miből fogjatok felnevelni ( mivel nem írtad hogy meg vannak e hozza a megfelelő anyagi körülmények pl együtt éltek vagy esetleg baba elott esküvő ? )

2017. aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Bekattant. Hany eve vagytok egyaltalan egyutt? De igazabol tok mindegy, 21 eves, meg rengeteget fog valtozni, nem biztos egyaltalan, hogy 31 evesen mar nem valaki tok mas felesege lesz, valodi munkatapasztalata nincsen meg, gyerekkel nehezebben fog elhelyezkedni, foleg ha tapasztalatlan, ha jot akartok magatoknak, semmi esetre se vallaljatok gyereket. Egyaltalan egyutt eltek-e es ha igen miota es milyen korulmenyek kozott?
2017. aug. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Egy barátnő komoly felelősséggel jár. Viselned kell minden ezzel járó terhet. Ha babát akar akkor légy férfi, tedd amire hivatott vagy!
2017. aug. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, alapvetően az ösztön viszi rá arra az emlősöket, hogy gyermeket vállaljanak. Ez alól pedig az ember sem kivétel.


Persze, köztünk, emberek között is vannak egyedek, akikben ez az ösztön nem aktív, és nem is akarnak gyereket. Illetve az a különbség, hogy az ember általában átgondolja, hogy megvannak-e a megfelelő anyagi körülmények ahhoz, hogy tisztességesen fel tudja nevelni a porontyot.


"Szerintetek ha sokáig húzom az időt akkor emiatt lehet hogy szakítana? " => Ha ő fel merte előtte hozni a gyermekvállalást, mint témát, akkor te miért nem mered feltenni neki ezt a kérdést?


21/L

2017. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
En 25 eves lany vagyok. En nem vagyok egy anyatipus, viszont vannak volt osztalytarsaim/csoporttarsaim, akik mar 20-22 eves korukban mar szultek vagy apukak lettek. Volt, akinek varatlanul jott es a nagyszulok majd beleroskadtak, mert ugye egy gyerek nem ket filler... es osszefogott a csalad. De volt, aki tudatosan es felelossegteljesen vallalt gyereket. Haz, auto, penz es jott a baba.
2017. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ!

Együtt élünk, és mindenünk megvan ami kell. 2 éve ismerjük egymást. Fél éve lakunk együtt.

#3as

Jó ötletet adtál ezzel az esküvővel!:)

Azt fogom mondani hogy azt szeretném hogy összeházasodás után essen teherbe. És ezzel min 1 évig tudom húzni az időt.:)

2017. aug. 13. 21:35
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Uncsizik a drága, nem tudja, mit kezdjen magával, meg gondolom a facén a barinők posztolgatják az ultrahang-pacákat, szóval neki is kell egy... amúgy dolgozik egyáltalán...?
2017. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Fél éve laktok együtt, és ő már gyereket akar, aha. Van egy rossz hírem, a barátnőd agyhalott :(
2017. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!