Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szimpi egy rendőrcsaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szimpi egy rendőrcsaj (akit már többször láttam) és egyenruhába van le lehet szólítani ismerkedés céljából? Vagy nem?

Figyelt kérdés
2017. márc. 14. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Csinálhatod, mivel nem bűn.
2017. márc. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem munka közben nem szabad nekik ismkerkedni. Elég bunkkóság olyankor bárkit is megzavarni, mert ő nem poénból van ott, hanem hogy megkeresse a pénzét.
2017. márc. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha civilbe van akkor minden akadály nélkül. Egyenruhába semmiképp mert esetleg korrupt gyanúba is keverheted ha olyanok a körülmények.
2017. márc. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán lenne esélyed. Nekem több ismerősöm is rendőr, tök máshogyan viselkednek szolgálatban.
2017. márc. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyenruhában nem, és a ciki az, hogy el sem mondhatja mikor nem dolgozik.
2017. márc. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem célszerű.


Amikor az egyenruhás szolgálatban van, akkor nem nő, vagy férfi. Akkor ő egy szerep.

Egy szerep meg nem fog neked nőként reagálni, hanem a szerepnek megfelelően. Azaz vagy igazoltat, vagy letartóztat, vagy helyszíni bírságot szab ki rád, vagy csak elhajt mint a legyet.

2017. márc. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!