Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleslegesnek érzem magam, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleslegesnek érzem magam, ha nem adhatok szeretetet valakinek és nem okozhatok örömet neki? 26/F

Figyelt kérdés

A legutóbbi páromnak például nagyon sok szeretetet adtam, olyan kis szomorú, depressziós volt, de sokat ölelgettem, puszilgattam, rengeteg örömet okoztam neki és boldoggá tettem, kiemeltem a depresszióból is. Egy mosolygós, boldog embert csináltam belőle. Nekem ez jelentette a legnagyobb sikert és örömöt!

Azóta a párkapcsolatomnak már vége, egyedül vagyok és nincs, akit boldoggá tehetnék. Feleslegesnek érzem magam, mert nincs párom, akit elvihetek kirándulni, akinek sok-sok szeretetet adhatok, akit meglephetek sok aprósággal, akinek pizzát süthetek, akit átölelhetek, ha szomorú. Akinek mondhatom, hogy itt vagyok melletted az életben és nekem a te örömöd a legfontosabb.

Az előző kapcsolatomban többször előfordult, hogy a párom érdekeit a sajátjaim elébe helyeztem, csakhogy ő boldog legyen, neki legyen jó. Engem ez tett boldoggá.

Most, hogy nincs párom és ezeket nem adhatom senkinek, feleslegesnek érzem a létem.

Egyedül még a gyerekeket szeretem, ők hoznak örömet az életembe. Szeretnék egyszer jó apa lenni.

Mindazok nélkül, amiket fent leírtam, bűntudatom van, rosszul érzem magam, mert nem tudok magamnak élni.

Miért vagyok ilyen és mit tehetnék?

26/F



2017. aug. 14. 01:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele.. :/


23F

2017. aug. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%

"Feleslegesnek érzem magam, mert nincs párom, akit elvihetek kirándulni, akinek sok-sok szeretetet adhatok, akit meglephetek sok aprósággal, akinek pizzát süthetek, akit átölelhetek, ha szomorú. Akinek mondhatom, hogy itt vagyok melletted az életben és nekem a te örömöd a legfontosabb."....és cserébe felmászik a hátadon, majd ott hagy a xarba egyedül. Ja betegen hangzik, de valahogy nekem is hiányzik. Pontosabban jól érzem magam így is, de jobban érezném magam, ha valakivel ezt meg lehetne osztani. Talán próbálj kicsit magaddal törődni, hogy felismerd azokat a dolgokat, ami miatt elégedett és boldog lehetsz már most is, így nem lesz bajod a magánnyal. Ebben az állapotban talán nagyobb eséllyel találsz egy olyan társra, aki rendben van lelkileg és nem dob el, miután elhasznált.

31/f

2017. aug. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Végezz valami közalkalmazotti munkát. Kórházakban, szociális otthonokban, állami hivatalokban, iskolákban ott rengeteg emberen segíthetsz. A lányok ha nem értékelik a normális pasikat. Maguknak többet ártanak vele, mint neked.
2017. aug. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%

Keress párt magadnak. Annyi csaj van, mint égen a csillag.

2esre meg ne hallgass. Eldobni azt szokták, aki valamilyen szinten nem felel meg az elvárásoknak.

2017. aug. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem egy depressziós helyett keress egy erős öntudatos nőt.Ha meg elhivatottnak érzed magadat akkor keress olyan melót amiben kiélheted magadat .
2017. nov. 13. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!