Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire jó az, ha szimpátiát/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó az, ha szimpátiát/ szeretetet színlel az ember?

Figyelt kérdés
Én nagyon nem ilyen vagyok. Nekem ezek nem mennek. Kezdem azt érezni, hogy velem van a baj ??

2016. dec. 26. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta egyáltalán hogy hazugnak kell lenned? Kapj már az agyadhoz ember, minek akarsz te színlelni? Úgyis lebuknál! Hát akkor meg, mi értelme?


Nem egyszerűbb olyan emberrel lenni, aki mellett önmagad vagy?

2016. dec. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem én akarok színlelni! Nem is tudok. Nekem vetítenek egyre többen. De sajnos vagy nem sajnos!? Egyre jobb ember ismerő vagyok és nagyon kevés kivétellel észre veszem. Természetes módon, Számomra nagy csalódás, hogy nem képesek őszinték lenni.
2016. dec. 26. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valami olyasmi, hogy szeretnének elnyerni a másik szimpátiáját és örömet okozni neki. És ebben túllendülnek és azt mondják, amiről úgy érzik, hogy kiváltaná ezeket. Pedig lehet nekik sem szimpi annyira, de valahogy mégis ez viselkedés jön.
2016. dec. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Borzasztó kiábrándító, mint kapcsolat ügyileg, mint bárhogy. Illetve még azt is gyűlölöm, ha valaki valamiben nem jó, de ajnározzák. + ha valamiben jó, és nem ismerik el.

Egyre jobban bosszant, hogy ilyen emberek vannak nagyszámban. :/

2016. dec. 26. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!