Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegyük fel nő vagy egy baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel nő vagy egy baráti összejövetelen, ami a párod társasága. Valaki csúnya dolgokat mond neked a párod háta mögött, sérteget. Ha el is mondod, mikor? Még ott helyben? De hogy, látványosan félrehívod a barátodat? Hogy kéne az ilyet intézni?

Figyelt kérdés
2017. aug. 14. 05:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Rám mondana csúnya dolgokat vagy mi ? Mert ha így van, akkor ha van rá lehetőségem, vagy kiállok magamért vagy faképnél hagyom az illetőt. Nem kell ehhez feltétlen a párom.

31/f

2017. aug. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Miért nem véded meg magad? Mi köze ehhez a párodnak? Ennyi erővel szaladhatnál haza apucihoz, hogy csúfolnak! Ennyi ésszel minek neked még párkapcsolat?
2017. aug. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ezzel azt mondjátok, eltitkoljátok a párotok előtt
2017. aug. 14. 06:44
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván beszélnék róla így is-úgy is, csupán azt mondom, hogy ha tudom, akkor magam oldom meg. Mert ? Mi történt ? Mit mondtak ?

31/f

2017. aug. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt ilyen, teljes lelki nyugalommal kiálltam magamért, majd másnapra el is felejtettem, és csak akkor jutott eszembe, mikor a párom kérdezte, hogy mi volt az a szóváltás közöttünk a haverjával. Alapvetően ez egy olyan dolog, amiről csak utólag mesélnék mellékesen, nem vagyok olyan viráglelkű, hogy a "csúnya dolgokat mond nekem" az mély nyomot hagyjon bennem. Nyilván nem fogok titkolózni a párom előtt, de ezt nem tartom olyan horderejű dolognak, amiről feltétlenül egyből árulkodnom kellene.
2017. aug. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Visszaszólnék ott helyben.

A páromnak is elmondanám, amikor épp alkalmas.

2017. aug. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Az, hogy nem szaladsz rögtön apának árulkodni, nem azt jelenti, hogy titkolod.
2017. aug. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A párom, azonnal vissza szólna, olyan hangon, hogy hallja mindenki és értse, mire is válaszolt.
2017. aug. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elég érzékeny vagyok, attól függ, mit mondana. De mivel frissen megismert ember, és ismeretlenül ítélkezik, sérteget, próbálnám figyelmen kívül hagyni. Az ostobasággal nem tudok mit kezdeni, de ha nagyon nem akar leállni, akkor kiállnék magamért. A páromnak beszélnék róla, de nem tőle várnám a megoldást. :)
2017. aug. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
Én belemegyek a vitába és megvédem magamat. Majd utána elmondom a páromnak. Úgy gondolom, nem árt tudnia róla, hogy a barátai milyenek, de nem neki kell először megoldania a dolgot. (Nyilván utána ő is beszélne az illetővel.)
2017. aug. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!