Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a szerepjátékos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a szerepjátékos együttlétek nem fogják a férjemet arra ösztönözni, hogy"élőben" is kipróbálja mással is?

Figyelt kérdés

Házasok vagyunk két gyerekkel. Egyenlőre nincs problémánk, szeretjük egymást, összetartunk. Hasonló habitussal rendelkezünk, Férjem erkölcsósebb típusú.


Szóval néha felveszek egy parókát stb és akkor szerepet játszom. Mindig mondja, neki ez nem fontos, csak ha én szeretném, ő ehhez nem ragaszkodik.

Amikor benne vagyunk akkor meg élvezi.

Legutóbbi alkalommal úgy éreztem, mintha tényleg beleélte volna magát.

Épp egy luxusprosti szerepét jtszottam, és folyton a parókt igazgatta, gondolom azért hogy ne látszódjon kiaz eredeti hajszínem, tehát gondolom azt képzelte ami...


Szerintetek lehet ebből probléma?

Nem gyakran csinálunk ilyet, kb 1-2 Havonta.


2017. aug. 15. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kapcsolatban,mindig tenni kell azért,hogy frissnek és varázslatosnak érezze a másik. Ha ezért együtt tesztek,minden téren,az ágyban is. Nem hiszem,hogy emiatt félre menne.

Az sem mindegy,hogy milyen szerepeket és milyen gyakran? Ő is bele megy - e a Te kívánságaidba? Gyakrabban szexeltek a saját személyiségetekkel mint a "kamuval" ?? Ezekre figyelj oda. Jelek lehetnek.

2017. aug. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem hiszem, hogy arra ösztönözné, főleg, hogy nem is ő akarja ezeket a játékokat.
2017. aug. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Minej jatszol szerepet, ha utana ilyen kerdeseket irsz ki...?
2017. aug. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Eleg valoszinutlen.
2017. aug. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ez zavar, akkor legközelebb pl. nővérkének öltözz be, ahol megmaradsz te, mint a felesége, csak szexi nővérkeként.
2017. aug. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom hogy ezek a játékok befolyásoló tényezők-e, de nincs az a férj, aki ne játszana el azzal a gondolattal, hogy "a változatosság gyönyörködtet" elv jegyében ellátogasson egy manapság szinte minden utcában előforduló lakáson rendelő prostihoz. És mivel egy ilyen ősszejövetelt kábé olyan könnyű megszervezni, mint tejért leszaladni a közértbe, ezért a gondolatot nagyon sokszor tett koveti, még az "erkölcsösebbek" esetében is. Lehet a férjed ezen az élményen már rég túl van, úgyhogy ezen ne izgasd magad, csak élvezd vele az együttléteket...
2017. aug. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem tartom valószínűnek. Ezek fantáziák, amiket kiélhet veled és mivel te megadod neki, ezért minek menne máshoz? Ritka az olyan, hogy valakinek ilyen fétisét a másik kielégítse. Szerintem a férjed a nap végén szerencsésnek is érzi magát, hogy veled változatos szexben van része :)
2017. aug. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem minden ferfinak vannak ilyen vagyai, megha bele is megy a kedvedert a jatekba, talan emiatt nem fogha kiprobalni (meg vannak azert akik sosem mennenek prostihoz). Az en ferjem pl sokkot kapna ha tancolnek netalan vmi sztriptizszeruseget eloadnek, mert utalja. Igaz mindig is a visszafogott lanyok jottek be neki, es a vad szexet se szereti ahogy en se.
2017. aug. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hú, hát köszönöm szépen! :)

Nem gyakran van ez, 1-2 Havonta, amikor bedobom ötletnek. Voltam már nővér is (egyik válaszolónak)


Megegyszer köszönöm,

2017. aug. 15. 10:18
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha te dobod be, és nem ő erőlteti, akkor semmiképp sem kell félned.


Szerintem pont ez a jó, hogy változatos a szexuális életetek, ezért nem fogtok egykönnyen ráunni egymásra.

Ha te kielégítetted őt nővérkeként, akkor nem fog arra vágyni, hogy egy igazi nővért is megfektessen.

Ha viszont úgy fantáziálna egy nővérkéről, hogy te nem öltözöl be annak, akkor mindig ott lógna a levegőben, és akkor nagyobb esélye lenne, hogy felkeres egyet. :)


Nagyon sok kapcsolatban van szerepjáték, de olyat még nem hallottam, hogy valaki emiatt szakított volna/megcsalta volna a párját.


21/L

2017. aug. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!