Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fájdalmas együttlétek, psziché...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájdalmas együttlétek, pszichés vagy egészségügyi baj lehet?

Figyelt kérdés
Kedves mindenki, az utóbbi néhány hónapban kezdődött a problémám...Kellemetlen, és olykor fájdalmasak az együttlétek párommal. A vágy/kedv megvan, viszont amint belekezdünk, kellemetlen érzés fog el, és a hüvelyemben is érzem, hogy nem esik jól, olykor fájdalmas. Szeretem a párom, mai napig szerelmes vagyok belé, nem értem mitől lehet és aggódok, hogy ez a kapcsolatunk rovására fog menni. Nem akarom hogy magára vegye, mert nem vele van a gond. 2 és fél éve vagyunk együtt, és sose volt gond a szeretkezéssel, így ez most kicsit megijeszt, mert észre vettem magamon, hogy tartok az együttlétektől, mert tudom hogy nem lesz jó, így ha csináljuk is teljes mértékben elfog a feszengés, mintha a testem automatikusan tiltakozna.. Pszichés, vagy valami nőgyógyászati bajt jelez? :(

2017. máj. 21. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Pszichés, beszélgess vele erröl.
2017. máj. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: Beszéltem vele erről az elején, tud róla, és nagyon bántotta őt, mert azt hitte, vele van gond, így az utóbbi időben nem mondtam el neki, hogy nem volt jó a sex...Tegnap másfél hét pihentetés után feküdtünk le, és elszomorított, hogy még mindig problémás a dolog..Nem tudom hova fordulhatnék, esetleg pszichológushoz? A párom ehhez mit tudna hozzá tenni amellett hogy meghallgat? :(
2017. máj. 21. 16:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nogyogyaszhoz se artana elmenni. Lehet ez egy enyhe gombas fertozes vagy gyulladas is.
2017. máj. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha néhány hónapja, az gáz. Így biztosan nem emlékszel, nem változtatott-e a párod a tisztálkodási szokásain, nem váltott-e tusfürdőt, stb. A feromonok mind a mai napig sarkalatos pontjai a vonzódásnak, és sajnos ezek tudat alatt hatnak.

Szóval akár ez is lehet az oka.

2017. máj. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Óvszert használunk...lehet akár attól is? :l
2017. máj. 21. 17:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet érzéleny vagy az óvszer anyagára. Talán próbáljatok ki egy másik fajtát.

Amitől még fájhat az nőgyógyászati probléma is lehet, valami fertőzés, attól is fájhat a szex.


Szerintem menj el nőgyógyászhoz. Ha még sincs semmi olyan bajod, akkor keressetek és próbáljatok ki más-más óvszereket.

Ha ezek után sem lesz jobb, akkor megpróbálkozhatsz a pszichológussal. De a nőgyógyászati vizsgálatot intézd el először.

2017. máj. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
érzékeny*
2017. máj. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2017. máj. 21. 18:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet a gumióvszertől ilyen igen.
2017. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!