Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok tényleg a pénz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tényleg a pénz a legfontosabb egy férfiben?

Figyelt kérdés
Vajna Tímea már megmutatta,hogy egy öreg faszira is lehet gerjedni a pénzért XD

2015. nov. 14. 16:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
20%
még jó hogy de várj! jönnek én nem vagyok olyan se a barátnőim kívételek
2015. nov. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Sokszor magának a férfinak. Volt olyan férfi az életemben, aki azért távolodott el tőlem, mert kevés volt a pénzünk, mindketten keveset kerestünk.

Nekem nem voltak nagy igényeim, így is boldog voltam vele, de őt olyan szinten frusztrálta, hogy ezt sem tudja megvenni, azt sem, hogy végül ráment a kapcsolatunk.

2015. nov. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Arányaiban hány nő van öreg, pénzes faszival? Ilyen alapon azt is ki lehetne jelenteni, hogy minden férfi lusta, ingyenélő, alkoholista, csak mert akadnak ilyenek is.
2015. nov. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
nem.
2015. nov. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Azoknak, akik a te szótárad szerint a "lányok" kategóriába tartoznak a márkás ruha, műköröm, tetovált szemöldök és hasonló tartozékokkal, azoknak igen.

Aki ebből a körből kiesik, és legnagyobb vágya, hogy családja legyen, akikre ő maga szeretne otthon főzni, azt marhára nem izgatja.

2015. nov. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Sok manapság a nyámnyila, "nemakarokdolgozni" meg "anyámtólkérekpénzt". Ki szeretne egy ilyen faszit? Senki... Ha egy embernek meg van szokva egy életszínvonal, akkor a másikért lejjebb adhatja egy időre (amíg a másik fel nem zárkózik) vagy elfogadja a változást. De jobb, ha "hasonló pénztárcájú" embert választ párjául az ember. Én bevallom, évente megyek nyaralni (ha tehetem), nha kirándulgatok, ritkán étterembe járunk (nem hiszem, hogy ez luxus lenne), hja és kicsit idegesebb tipus vagyok, rágom a körmömet, ez ellen a műköröm volt a megoldás, sőt, egyik ismerősömhöz járok minden hónapban fodrászhoz is :D Szerintem ez nem kivitekezhetetlen dolog, ha az ember életrevaló és feltalálja magát. Ha egy férfi szegényebb, az magába véve nem baj, ha akar valamit az élettől, akar lépni, nem akar rabszolgaként poshadni és az anyjánál lebzselni. Ha viszont be van gubózva és semmit nem akar, akkor nincs értelme. Számít a pénz! Természetesen ez is fontos, de ha bunkó, paraszt, akkor se jó a dolog. Mindennek megfelelőnek kell lennie. Nem a legfontosabb, de fontos.
2015. nov. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem ez a legfontosabb. A pénz kell a megélhetés miatt, és számomra azért fontos, hogy legyen jövedelme, mert nem tudok egyedül eltartani magamon kívül még mást is, szülőkkel meg nem fogok együtt élni. De nem kellenek milliárdok, nekem elegendő, ha annyit megkeres, amennyit én is.
2015. nov. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%
Hja és annyit hozzátennék: Nem a Bahamákra megyek nyaralni, nem 10E Ft a hajam és a körmöm sem, hanem töredéke :)
2015. nov. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
6%

Le fog szakadni az ég a sok hazudozástól.


Alapból gazdag családból jött csajoknak nem számít, mert ott "apci majd ad" még 50 évesen is, de ezek pazarló, átlag-córó zemmel úri passziókban élő csajok...


Csórónak meg naná, hogy számít, hiszen ki fogja fizetni a bizsut-fuxot, fodrászt, mánikűröt, egyéb szemetet amit venni akar?

2015. nov. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
Én mindent magamnak fizetek, pedig "gazdag családból" származom és nem tartatom el magamat apucival, hanem saját magam suli mellett dolgozom! Senkivel sem tartatom el magam! Ez az, amikor a sérült férfiego levon egy hamis átlagkövetkeztetést, mert a pici szívét alig fogadta el valaki :)
2015. nov. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!