Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
19/f vagyok, nem volt még barátnőm. Visszafogott vagyok, nehezen ismerkedek. Lányokkal ritkán beszélek (önbizalomhiány), akkor is csak olyanokkal akiket már régóta ismerek. Szóval ugye semmi tapasztalat. A minap láttam egyetemen egy lányt aki szintén nem az a nyomulós fajta, hasonló tulajdonságok (nem beszéltem vele, csak ránézésre tűnt olyannak). Gondoltam, hogy majd gólyatáborban ismerkedek vele (próbálok legalábbis), de kiderült hogy ő nem jön sajnos. Ezek után hol/hogyan menjek oda hozzá és próbáljam megismerni? Azt sem tudom miről beszélgessek vele. (közben zavaromban úgyis ba*sztatnék valamit pl pulcsi cipzár, táska fogantyú). Bocs a kisregényért.
2017. aug. 15. 19:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja,annyi pozitívum van azért bennem, hogy nem tudnám megcsalni (nem lenne kivel). Várjunk csak, lehet ez is negatívum :0
2017. aug. 15. 19:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ember úgy barátkozik először hogy megismerkedik vele beszélget mindenről és kialakul egy barátság ha nem is szerelem egyenlőre. Isten mondása legalábbis. Au ember Ádám mellett kell Éva mely azért hogy társas lény az ember és több mindent lehet csinálni egy társsal mint egyedül meg magányos . Enyi.
2017. aug. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem tök jó, ha ismeretlennel kezdesz beszélgetni, mert rengeteg témátok lehet. Pl. milyen szakra jelentkezett, miért ezt választotta, hol lakik, milyen elvárásai vannak az egyetemmel kapcsolatban stb. Aztán ha szimpatikusak vagytok egymásnak, akkor majd csak kialakul a kommunikáció, bár ha mindketten kukák vagytok, akkor úgyis csak hallgatni fogtok. Ha nem fejleszted a kommunikációdat, nem beszélgetsz, akkor egy idő után csak még rosszabb és nehezebb lesz. Tudom, hogy nehéz odamenni, és megszólítani valakit, de csak rutint kell benne szerezned. Plusz nem ártana önbizalomra is gyúrnod, de ha szerencséd van, akkor majd lesznek az évfolyamtársaid között olyanok, akik húznak magukkal, akikkel fel tudsz oldódni, eljárhatsz kikapcsolódni.
2017. aug. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!