Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csináljam meg azt hogy beállít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináljam meg azt hogy beállítom facebookon hogy csak egy bizonyos szemény láthassa a születésnapomat, és várjam meg hogy felköszönt-e?

Figyelt kérdés
Én csináltam neki egy személyes ajándékot még régebben aminek nagyon örült. Nekem mindig el volt rejve a szülinapom, nem is szoktam megünnepelni és nem tartom fontosnak, csak kívácsi vagyok hogy írna-e a lány.
2017. ápr. 19. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
sokszor sok olyan ember is fog írni neked, akik teljesen közömbösek irántad, szóval ha ez még egy jó ismerős, akkor jó eséllyel, ha épp fent lesz vagy észreveszi
2017. ápr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Pont ezért állítom be hogy direkt csak neki és maximum még pár embernek jelenjen meg (most láttam meg ezt a funkciót, régebbről nem emlékszem ilyenre). Az idővonalamra amúgysem tudnak írni, legfeljebb azt ajánlhatja fel nekik a facebook hogy küldjenek üzenetet.
2017. ápr. 19. 15:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez kva szánalmas
2017. ápr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire tetszik a csaj, vagy ennyire ráérsz hülyeségeken gondolkodni, miért nem lépsz inkább, ahogy egy férfihoz illik? Mert ez még egy lányhoz is méltatlan lenne, pedig a lányok könnyebben ringatják magukat illúziókba.
2017. ápr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy szánalmas és hülye illúziókban ringatom magam, csak kíváncsi vagyok hogy mennyire érdeklem. Nem keresem, és amúgy sem várom el hogy tudja a szülinapom, de ha jelzi neki a facebook vajon ír-e legalább valamit? Azt gondoltam hogy a testvérének is beállítom hogy lássa, ő nemrég magától is rámírt hogy mi van velem.
2017. ápr. 19. 19:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Oké, ha nem akarsz rámenős lenni, de ez több szempontból is lehet becsapós. Mi van, ha nem is nézi a fb-t minden nap? Vagy nézi, mégsem látja meg? Vagy senkinek nem szokott írni?

Találj ki valami mást, neked nem hinném, hogy erre van szükséged.

2017. ápr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Azért csinálom ezt hogy legalább a saját nyomorékságomon röhöghessek erőltetve, addig sem vagyok szomorú.
2017. ápr. 19. 21:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha használja a facet valószínűleg fog írni csak az szart sem jelent. Én csak egy pár ember szülinapját tartom ténylegesen számon a többinek meg gépiesen írom a boldog szülinapot üzit.
2017. ápr. 20. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!