Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, hogy a csókolózás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy a csókolózásnak a gondolatától is megmerevedik egy kicsit a farkam?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy előfordulhat, hogy csókolózás közben a nemi izgalomtól feláll


nekem még a gondolattól is megkeményedik egy kicsit, van, hogy fel is áll, pedig még nem csókolóztam még sajnos


2010. máj. 24. 19:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Örülj neki.
2010. máj. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mondj egy okot, hogy miért ne lenne normális, és akkor azt mondom, hogy értelmes a kérdésed. :)
2010. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
hát mert azt se tudom, milyen érzés igazából... mert mint mondtam, még nem csókolóztam
2010. máj. 24. 19:25
 4/17 anonim ***** válasza:
Akkor gyere vissza a kérdéseddel, ha nem áll fel
2010. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Feláll, mert izgat téged a téma. És attól, hogy még nem csókolóztál, talán még érdekesebbnek tűnik számodra. Nincs ezzel semmi baj. Örülj neki, hogy működik. :P

20L

2010. máj. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
ja oké :)
2010. máj. 26. 15:07
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez szerintem természetes, hogy még a gondolatától is kezdd ágaskodni a farkad. F.
2010. máj. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nah akkor mondok neked valamit kedves kérdező! :D

Én 18L vagyok, még csak nem is csókolóztam, de ha rágondolok, és elkezdek képzelődni (csók...helyes pasival...stb), akkor eléggé benedvesek, meg fel is izgulok szinte, a puszta gondolatától.


Most akkor én sem vagyok normális? :D

2010. máj. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
majd csillapítjuk közösen, aztán akkor már mindegy lesz :$ XD
2010. máj. 26. 15:35
 10/17 anonim ***** válasza:
én is így vok pontosan vele:D, de ezért még sose aggódam | NEM HÜLYESÉG! előfordulhat h csók közben el is élvezel...ha már te is ennyire ráizgultál :) ugyhogyóvatosan, csók előtt dupla gatya :D
2010. máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!