Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem olyan a hangulata a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem olyan a hangulata a csókolózásnak mint régen?

Figyelt kérdés

14/L vok,még nem csókolóztam,de az osztálytársaim szinte mind csókolóztak már(oszt.létszám 38)....oviban,alsóban és még most is arról ábrándozok,hogy csak akkor csattan el az első csók,mikor a srác elkezd közeledni felém,és érzem hogy nekem is ezt kell tennem,persze csak jó idő múlva,akár hónapokban mérve is.....

ehhez képest egyik osztálytársam konkrétan össze-vissza cikázott 2 srác között,egyik nap az egyikkel csókolózott,rá 2 napra már a másikkal és folyton "váltogatta" őket.....miért lett olyan a csók,hogy akár egy felelsz vagy mersz alkalmával elcsattan egyesek között az első csók,és még csak nem is érzik úgy,hogy elpazarolták ezt a valószínűleg felejthetetlen élményt?!


2011. aug. 8. 22:23
 1/5 Panda Péter ***** válasza:
azért nem kell az első csókot is ilyen véresen komolyan venni, azért nincs egy súlycsoportban pl a szüzesség elvesztésével.
2011. aug. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mimano ***** válasza:

1: 14 éves vagy, jön majd magától, ne aggódj.

2: Az osztálytársaid kapkodnak, ezt látják, azt hiszik ez a normális.

3: Az ő dolguk.

4: Nem mindenkinek felejthetetlen, én pl nem tudom biztosan kivel volt az első.

2011. aug. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát...nyilván nem olyan mint a szüzesség elvesztése,de akkor se kéne mindenkinek mindenkivel csókolóznia...és igenis azzal fogok először csókolózni,akit szeretek és aki viszont szeret! nem fogok egy suttyóra pazarolni egy ilyen dolgot....

amúgy meg azért minden romantikus filmben és régi mesében úgy van,hogy szeretik egymást,és minden kislány ilyenről álmodozik,nem pedig arról hogy milyen lesz elveszteni a szüzességét...namind1

szóval van benne igazság Panda Péter,de te inkább csak járd el a Panda Péter táncot:D(bocsi,ezt nem lehetett kihagyniXD)

2011. aug. 8. 22:30
 4/5 anonim ***** válasza:

hát én is ilyen romantikusnak képzeltem az első csókot:D mint a filmekben meg ilyesmi.. hát nem jött össze. nem is ISMERTEM azt a srácot, nagyon erőszakos volt, és semmi romantikus nem volt benne.. nem mondom, hogy rossz volt, de nem olyan, amit akartam igazából.

úgyhogy a saját tapasztalatomból kiindulva szerintem te ne állj be a többiek közé, várj valaki olyanra, akit tényleg szeretsz, és majd vele. ők most nyilván azt hiszik, ez a menő, vagy mittudomén..

2011. aug. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Régen sem volt minden egyes embernél egyforma hangulata ennek, sztem...
2021. febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!