Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire állja meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire állja meg a helyét a mai világban?

Figyelt kérdés
Egy nő pont 22 évesen van az értéke csúcsán. Innentől kezdve már évről évre kevesebb férfi akar majd téged. Ha most nem sikerül jó pasit találnod, akkor soha sem fog. Mert egy férfi lehet vonzó még 40es éveiben is, egy nőnek meg van ideje erre 30 éves koráig, onnantól kezdve már csak BÉTA férfiaknak fog kelleni ingyen szexre.
2017. aug. 17. 01:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
22%
22 évesen jöttem össze az akkor 29 éves párommal. 22 évesen nem jöttem volna össze a mostani 43 éves párommal, pedig nagyon jó pasi még mindig, de nekem akkor ő már igencsak öregecske lett volna, szóval ő sem ugrálhat már.
2017. aug. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%
Wtf engem a saját korosztályom erdekelt mindig is ez igy is marad
2017. aug. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
4%
24f
2017. aug. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
65%
Az eletkor csupan egy szam. Vannak oregnek tuno huszasok es fiatalnak tuno harmincasok is.
2017. aug. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
72%
Jaj nee!!! Csak a béta férfiakat ne!!
2017. aug. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
18%

Egy nő 22-23 évesen van a toppon, egy férfi pedig 37-38 évesen. Ezt én is így hallottam. Nyilván ez csak egy átlagszám, mindenkinél egyénileg változó mikor lesz a legvonzóbb, de az átlag az erre jön ki.

Tudom, ez nem hangzik jól a nőknek, hogy "hamar elvirágzanak", és nem is virágzanak el igazából ezután se, csak akkor vannak a toppon. Tehát egy 22-23 éves nőre a férfiak 20-50 éves korosztálya pályázik. Egy 37-38 éves férfi pedig megkaphat 20-50 éves kor között nőket. Tehát érted, akkor a legtágabb a lehetőségük, akkor a legnagyobb a kereslet, ezért van az, hogy az értékük is ekkor nagyobb. Egy 20 éves srác milyen nőkre pályázhat? 15-25 évesekre? Kevés a választék ezért ilyen alacsony az "érték". (Ráadásul sokan még le is rúgnák a heréjét, hogy ha egy 20 éves pasi be merne próbálkozni a 15 éves lányuknál, mert hogy képzeli, még fiatal korú)

Ugyan ez van a nőknél is csak fordítva, egy 40 éves nő, már csak 40-50 éves férfiaknak kell max, nagyon kevés olyat ismerek, hogy valaki jó pasi 40 évesen és a 40 éves nőkre hajtana.. ott már alap a nagy korkülönbség az ő javára.

2017. aug. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
35%
Biztos ezert dugnak a szingli 40-es nok fiatal sracokkal. Nyilvan attol fugg, ki hogy tartja magat, egy 40 eves panellako ronda proli ferfi nem kell egy ertekelheto nonek sem. Nem kell a korral foglalkozni, mert tokre csak az szamit, KI HOGY NEZ KI, ennyi. Ha latszik egy ferfin az oregedes, sajnos nem tudom jo partinak gondolni, engem 20-nak neznek altalaban, szoval bocs nem akarom, hogy azt higyjek, a nagyapammal maszkalok.
2017. aug. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
35%

#5


Amúgy teljesen jogos válasz! :D

Egy béta férfi az nem is ember a nők szemében, de azért egy 40 éves nő az igenis legyen ugyanolyan vonzó mint egy 20 éves, különben a qrva anyjukat a férfiaknak :D

Fuck logic

2017. aug. 17. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

#8 Oké, akkor ennyi erővel szerintetek a nők (különösen a csinosak) nézzenek el minden létező külső/belső defektet, és próbáljanak ráfókuszálni a pasik arany szívére, mert ha nem, akkor ők a sátán legkegyetlenebb, legfelszínesebb teremtményei, de mikor a nőkön 22 éves korukban elkezdenek megjelenni az első micro ráncok, onnantól szépen lassan b...szhatják a férfi figyelmét.

Fuck logic.


Istenem, ezért rühellem az ilyen red pilles gyökérségeket.

2017. aug. 17. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
82%
25 évesen jöttem össze a férjemmel, hagyjál már a f@.szságaiddal.
2017. aug. 17. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!