Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 24-25 éves palinak bejöhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 24-25 éves palinak bejöhet egy 14-15 éves csaj?

Figyelt kérdés
Főként a 25 év körüli férfiak véleménye érdekel, hogy ők tudnak-e felnőttként tekinteni egy érettebb 14-15 éves csajra, és beletudnak-e szeretni, nem csak játékszerként kezelni(tisztelet a kiv.nek). A válaszokat köszönöm.

2017. aug. 17. 03:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

24 vagyok, nem kezdenék kislánnyal, nekem komolyabb, érettebb felnőtt nő kell

persze sok kis tini azt hiszi, hogy "érettebb a koránál", mert nem iszik és otthon ülős még nem lesz érettebb...

és más életszakaszban vagyunk, én dolgozom, nem a szüleim parancsolnak, nem is függök tőlük, bármit megtehetek, elintézhetek nélkülük

komolyabbat nem tudok elképzelni 14-15 éves csajjal, de szépnek szépnek találhatom, ez nincs kizárva, de nem tudok rá felnőttként tekinteni, hisz baromira nem az, bárhogy is viselkedjen, gondolkodjon!


24F

2017. aug. 17. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Bejöhet, ez igazából lelki kérdés. Egy 25 körüli gyerekes pasinak simán bejöhet egy a koránál érettebb 15éves lány. A gond az, hogy előbb-utóbb kijönnek a különbségek. Az is tény ,hogy nekem van ismerősöm, ahol 30év korkülönbséggel ilyen 15körül jöttek össze, és 15éve együtt vannak, szóval ilyen is lehetséges. Ha azt gondolod, hogy menne nektek, akkor próbáljátok meg, csak arra számíts , hogy arra is van esély, hogy nem komoly kapcsolat a srác célja.

30F

2017. aug. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon nem! Vagy a saját korosztályom vagy nálam idősebb! Ami neked jó, az a gyerek szint...
2017. aug. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Dehogy tudnék beleszeretni, a korombeliekbe sem tudok, éppen ezért, mert éretlenek még. Te sem gondolod komolyan, hogy bárki is felnőttként tekintene egy 14-15 éves lányra, mikor sok esetben a huszonévesek is tini módjára viselkednek. A felnőttség ott kezdődik, hogy eltartod magad a saját fizetésedből, függetlenné váltál a szüleidtől, van némi élettapasztalatod, rálátásod összetettebb dolgokra. Az, hogy valaki érettebbnek tartja magát a koránál, csalhatatlan jele annak, hogy egy tipikus 14 éves lányról beszélünk, vagy olyanról, aki azt a szintet se hozza.

Viszont - kövezzetek meg -, egyet-kettőt nagyon szívesen megdugnék.


23/F

2017. aug. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze, bejöhet, de hogy működőképes párkapcsolat lehet- e köztük, azt kétlem.
2017. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én nem mernék amúgy se belemenni egy ilyen dologba, csak felmerült bennem a kérdés, és felnőtt férfiak véleményére voltam kíváncsi, ezért itt érdeklődtem! :D
2017. aug. 18. 02:43
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja, és Tisztelt 4.! Én nem azért mondtam, hogy érettebb, mert én feltétlen az vagyok! Nekem ezt egy nálad 1 évvel idősebb srác mondta. :D (Nem felvágásként mondom, mert úgy sem tudod ki vagyok, minek menőzzek!?:D) De amúgy nem, nem az a tipikus 14 éves interneten élek, nagylánynak képzelem magam vagyok(najó néha megesik az utóbbi, de nem ilyen vagyok)..De mint leírtam, csak átfutott a fejemben a dolog.
2017. aug. 18. 02:55
 8/12 anonim ***** válasza:

Szóval néha nagylánynak képzeled magad, és egyszer megdicsért egy 24 éves bácsi.

Meggyőztél... :D


#4

2017. aug. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1-2 menetre persze :d
2017. aug. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hat 4. latszik te is mennyire erett felnott vagy. :D
2017. aug. 21. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!