Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Mennyire rettentek...

Einsteinke kérdése:

Lányok! Mennyire rettentek vissza attól, ha a palinak még nem volt csaja?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy egy 19 éves sráccal randiztok aki tetszik meg szerelmesek vagytok belé, de kiderül róla, hogy sose volt még bnője és nem csinált sose semmit...?

2014. máj. 1. 13:40
 1/7 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Semennyire, mert tetszene, hogy én vagyok neki az első barátnője. :)
2014. máj. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valahol félnék attól, hogy mivel velem csinálja először, még nem tudja, mi a jó. aztán megtapasztalja, és lelép, mert már nincs benne az a félelem, hogy szűz.
2014. máj. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én nem rettennék vissza, hiszen ha tényleg szeretjük egymást, akkor ez csak egy 'mellékes' dolog :)

16/L

2014. máj. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mitől lenne szerelmes beléd, ha még igazából nem is ismer? Viszont az, hogy első, az egyáltalán nem baj.
2014. máj. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semennyire. Nem erdekelne. Plane, hogy nekem se volt meg pasim 19 eves fejjel. Mekkora kepmutato lennek mar ha zavarna :D
2014. máj. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

19 évesen már megtanulhattad volna, hogy nem kell mindent a lányok orrára kötni.


Majd ha lesz bnőd, akkor tudni fogja a jelszavaidat, pin kódodat a bankkártyádhoz?

2014. máj. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Visszarettennek. Tapasztalat. 28/F
2014. máj. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!