Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok valakit (szakembert)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok valakit (szakembert) ajánlani?

Figyelt kérdés

34 éves férfi vagyok, teljesen átlagosnak mondanám magamat, de nem unalmasnak.


Külsőleg is átlagos az arcom, de talán a testalkatom a korosztályomban a jobbak közé tartozik, mert sportolok, heti 3-szor járok konditerembe, emiatt elég izmos vagyok, bár nem vagyok szálkás, de elhízott sem (188cm/92kg). Rendszerint 3-5 évvel néznek fiatalabbnak.


Értékesítési vezetőként dolgozom egy kis cégnél, egy picivel az országos átlagnál magasabb a fizetésem, de tényleg nem sokkal. Van egy másfél szobás lakásom, meg egy 10 éves autóm (egyik sem hitelre).


Hobbim a futás (évente többször futok félmaratont) és a zenélés, de szeretek kirándulni a közeli erdőben és utazni, országon belül is és külföldre is.


Van ún. kifejlett szociális hálóm, sok barátom, ismerősöm van, férfiak-nők vegyesen, velük rendszeresen járok el ide-oda. Van két gyerekkori igaz barátom is, akikkel jóban rosszban kitartunk egymás mellett.


Az ismerkedés nem okoz gondot, közvetlen vagyok, könnyen elbeszélgetek bárkivel. Ha nőkkel ismerkedek, akkor általában szimpatikus vagyok nekik, több esetben is ők akartak folytatást (randit). Szóval összejönni valakivel és párkapcsolatba kerülni vele, nem okoz gondot.


Volt több párkapcsolatom is, de mindegyik 1 éven belül véget ért. Nem vagyok kicsapongó természetű, nem volt még egy éjszakás kalandom, csak azokkal szexeltem, akikkel együtt is voltam, soha senkit nem csaltam meg. Mégis a legtöbb kapcsolatom 2-3 hónap után véget ér és mindig engem dobnak. A barátaim sem értik, szerintük "jó pasi" vagyok, jó természettel, nem féltékenykedek, nem telepszem rá a páromra és a szeretetemet is kimutatom.


Már nem tudok mire gondolni, hogy van bennem valami, ami miatt nem tudnak velem hosszabb távon együtt lenni.

Ezt szeretném valahogyan kideríteni, erre van szakember?

Tudtok ajánlani valakit?


2017. aug. 18. 09:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Párkapcsolati tanácsadó és szexológus segíthet felderíteni mi a gond.
2017. aug. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Nincs veled semmi baj, egyszerűen csak nem a megfelelő nőkkel ismerkedtél vagy nem passzoltatok.
2017. aug. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Már vártam a siránkozást, de meglepődtem. A leírtak alapján teljesen rendben vagy, és szerencsére az önértékelésed is reális.


A lányok milyen szakítóokot szoktak felhozni? Vissza tudsz emlékezni, hol romlott el a kapcsolat?


Van egy hasonló ismerősöm, bár ő még csak egyetemre jár, de nagyon érdekes ember, mellette rendes, sok barátja van, utazik és külsőre is jó. Valamiért a lányokkal mégsincs szerencséje, és a barátommal nem értjük, hogy miért. (Mielőtt valaki megkérdezné, hogy akkor én miért nem jövök vele össze: mert nekem van szerelmem, rajta keresztül ismertem meg a szóban forgó srácot is, mert ők barátok.)


21/L

2017. aug. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
1 éven belül általában kiderül a másikról nagyjából milyen ember,és itt dől el lesz-e folytatása.Először érdekesnek látnak,de biztos van valami amiért véget ér..lehet unalmassá válsz egy idő után például.
2017. aug. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy pszichológussal beszélhetsz róla nyugodtan ,ha úgy érzed szükséges. Mert még ha az önértékelésed rendben is van ,jó lenne kideríteni ,hogy tényleg hol csúsznak félre a kapcsolataid, és vele talán mélyebbre tudnátok ásni.

De mivel az önértékelésed rendben van ,így biztos nem azzal ijeszted el őket. Lehet tényleg csak rossz helyen ismerkedsz.

2017. aug. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Elgondolkozhatnál pl azon, hogy mit mondtak azok a nők a végén, amikor szakítottatok, hogy mi ennek az oka?

Egy pszichológus is sokat segíthet, én személyes tapasztalat alapján a Mediwell nevű helyet ajánlom, több pszicológus dolgozik ott különböző specializációkkal, segítenek kiválasztani, melyik "illik" legjobban a te problémádhoz, több párkalcsolattal foglalkozó pszichológust találsz ott.

23/N

2017. aug. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Fizetnél ezért? :D Szerintem unalmas vagy az lehet a baj.
2017. aug. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is rendszeresen így járok, csak egy tízessel vagyok fiatalabb és nő vagyok. Akár én is írhattam volna ezt. Szerintem csak rossz helyen keresgélünk és rossz emberekkel hoz össze a sors. 2-3 hónap alatt tényleg kiderül nagyrészt milyen a másik ember. Nem feltétlenül vagy unalmas, de tényleg nem árt tudni milyen indokkal szakítanak. Ha mindegyik jóformán ugyan azt mondja, na akkor érdemes elgondolkozni.
2017. aug. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy unalmas lennék, de persze nem zárható ki ez sem.


Szeretek otthon lenni, kettesben főzöcskézni, filmet/sorozatot nézni, de nem vagyok otthon ülő típus.

Heti 2-3-szor szoktam bemenni a városba találkozni a barátaimmal, ha párkapcsolatban vagyok, akkor havi szinten van mozi/színház/koncert, éttermi vacsora, hetente akár többször is kávé/fagyi/süti valamelyik cukrászdában.

Ezek mellett heti 2-3-szor járok futni, több barátnőm is volt, aki jött velem, volt aki a konditerembe is elkísért, hétvégente kirándulások, stb.


A szakító okok elég változatosak voltak, de talán a leggyakoribb, hogy nem voltak belém szerelmesek, inkább csak mint embert szerettek.

Volt aki azt mondta, hogy túlzottan kimutattam a szeretetemet, hogy túl romantikus vagyok, azóta ebből visszavettem.

Volt egy nálam 11 évvel fiatalabb barátnőm, aki szerint túl öreg voltam hozzá, de akkor miért jött össze velem?

Volt, aki szerint túl jó voltam hozzá, majdhogynem tökéletes és emiatt ő frusztrálva érezte magát. Ilyen komolyan létezik egyáltalán?

Volt, aki túl rendesnek tartott, mert ő sokkal nagyobb kupiban él, pedig nem vagyok egy rend- és tisztaságmániás, de tény, hogy rendet tartok az otthonomban és koszt sem szeretem.

Volt, aki még nem akart családot, én meg már igen. Nem ezzel szoktam indítani, nem én szoktam először szóba hozni a témát, de ha előjön, akkor elmondom, hogy én pár éven belül már megállapodnék.


A szex sem lehet az oka, a legtöbben visszajártak volna hozzám kapcsolaton kívül, csak én nem akartam a korábbi rossz tapasztalataim miatt.

2017. aug. 18. 12:24
 10/13 anonim ***** válasza:
Mondom. Unalmas vagy :D
2017. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!