Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok valakit (szakembert)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok valakit (szakembert) ajánlani?

Figyelt kérdés

34 éves férfi vagyok, teljesen átlagosnak mondanám magamat, de nem unalmasnak.


Külsőleg is átlagos az arcom, de talán a testalkatom a korosztályomban a jobbak közé tartozik, mert sportolok, heti 3-szor járok konditerembe, emiatt elég izmos vagyok, bár nem vagyok szálkás, de elhízott sem (188cm/92kg). Rendszerint 3-5 évvel néznek fiatalabbnak.


Értékesítési vezetőként dolgozom egy kis cégnél, egy picivel az országos átlagnál magasabb a fizetésem, de tényleg nem sokkal. Van egy másfél szobás lakásom, meg egy 10 éves autóm (egyik sem hitelre).


Hobbim a futás (évente többször futok félmaratont) és a zenélés, de szeretek kirándulni a közeli erdőben és utazni, országon belül is és külföldre is.


Van ún. kifejlett szociális hálóm, sok barátom, ismerősöm van, férfiak-nők vegyesen, velük rendszeresen járok el ide-oda. Van két gyerekkori igaz barátom is, akikkel jóban rosszban kitartunk egymás mellett.


Az ismerkedés nem okoz gondot, közvetlen vagyok, könnyen elbeszélgetek bárkivel. Ha nőkkel ismerkedek, akkor általában szimpatikus vagyok nekik, több esetben is ők akartak folytatást (randit). Szóval összejönni valakivel és párkapcsolatba kerülni vele, nem okoz gondot.


Volt több párkapcsolatom is, de mindegyik 1 éven belül véget ért. Nem vagyok kicsapongó természetű, nem volt még egy éjszakás kalandom, csak azokkal szexeltem, akikkel együtt is voltam, soha senkit nem csaltam meg. Mégis a legtöbb kapcsolatom 2-3 hónap után véget ér és mindig engem dobnak. A barátaim sem értik, szerintük "jó pasi" vagyok, jó természettel, nem féltékenykedek, nem telepszem rá a páromra és a szeretetemet is kimutatom.


Már nem tudok mire gondolni, hogy van bennem valami, ami miatt nem tudnak velem hosszabb távon együtt lenni.

Ezt szeretném valahogyan kideríteni, erre van szakember?

Tudtok ajánlani valakit?


2017. aug. 18. 09:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az izgalom az, amitől a másiknak kicsit megugrik a pulzusa. Valami nem előre kiszámított. Spontán. Megtudsz nevettetni másokat? stb.
2017. aug. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Persze, jó humorom van, sokat viccelődünk, nevetünk.

Spontán is vagyok, amiket leírtam, azokat nem naptárba beírva, óramű pontossággal teszem.

2017. aug. 18. 16:46
 13/13 anonim ***** válasza:

te ember ! Van hibád ?

Komolyan.. Bármi..


Én amikor 34 voltam ismertem meg a nejemet,

sportoltam heti 2x de azért volt rajtam plusz husi, imádtam motorozni de nem vittem el a párom mert nem taxi, 1 ember való 1 motorra, rühelltem kirándulni, illetve csak külföldre járni szeretek, erdőbe be nem megyek, futni se fogok, néha ittam sört, voltam kritikus is másokkal szemben, semmi kímélet, romantika nincs, nem tudok zenélni, bár a műsaki dolgokat szeretem és bármit megjavítok, nincs nagy szociális hálóm csak 1-2 barátom de velük huszonéve megvan a kapcsolat, magas se vagyok (177cm) izmos se, de az nagyon nem, sőt még világos haj világos bőr kék szem ami eléggé értékcsökkentő a nők szemében.

A kecom nekem is rendben, itt ott kis rumli van de tisztaság az megvolt. Ha szóba került mit dolgozom akkor ügyintézőnek hívtam magam :)


Namost, volt jópár barátnőm, 1 hagyott el, a többit én küldtem el, jelenlegi páromra is ragadtak a pasik, én nem akartam semmit csak levarrni, de ha nem sikerül az se érdekelt de jó mellei voltak azt gondoltam egy próbát és pár órát megér az életemből :)


SZóval komolyan, el se tudom képzelni hogy lehet valaki ennyire tökéletes, de ha ilyen vagy és nem kellessz a nőknek akkor szerintem túl tökéletes vagy.

2017. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!