Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki az a tipikus csajozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki az a tipikus csajozo típus, az miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

koztudottan ilyen.

Nalam eleg rendesen nyomult a par alkalommal, es egyértelműen tudtomra is adta, hogy mennyire bejovok neki, végig nyomult meg tette a szépet rendesen. (Mindennek társaságban is hangot, adott nem egyszer utalt ra, de semmi nem volt soha)


Na de amin mosolyogtam, hogy a társaságban legutóbb ugyanazon alkalom alatt kétszer is szoba került viccesen, hogy kit dugna meg, vagy megdugná-e xy-t.


Es igy mindkétszer kihátrált, (az egyiknel említette h engem szándékosan nem mond) a másikat meg elütötte egy poénnal, utana ram nézett, aztán meg mintha zavarában kezdett volna el felhozni mást.


Kérdésem, hogy miert akarja terelni csajozos témát? Mikor nem titok, hogy ilyen. :D

Nyilván nem veszem komolyan, hiszen tudok/hallottam róla eleget, meg o maga is csajozosnak állította be magat mar korábban.


Szoval ha dugni akar valaki, nem ertem miert akar más kepet mutatni előttem, tök felesleges.

Ha csak dugni akarok valakivel, -es mivel rendesen nyomulok rá ezerrel, ez egyértelmű-, nem tök mindegy mit mondok, ki jon be?

Mert szerintem igen.


Vagy ennyire hülyének nézi az ilyen a másikat, es a szex miatt próbálja magat komolyabbnak beállítani?


2017. aug. 18. 22:30
 1/3 A kérdező kommentje:
*bocsi telóról irtam, ezért olyan a szöveg, amilyen
2017. aug. 18. 22:32
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, hulyenek nez teged. Amennyiben kinyilvanyitja a dolgot, akkor kicsit sem fogod komolyan venni.

O pedig nem tudja, hogy benne lennel-e csak szexben. Igy probal hagyni 1 kis kaput annak, hogy veled komolyan gondolja.

2017. aug. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a leírás alapján ő inkább csajozó szeretne lenni,de még nem az.

szóval ez esetben nem hinnék a róla szóló pletykáknak.

2017. aug. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!