Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem használok netes társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem használok netes társkeresőt, esélytelen, hogy egyszer megtaláljam a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


21 éves lány vagyok, és hát... az a helyzet, hogy elég szerencsétlen a srácok terén. Emiatt már kipróbáltam netes társkeresőket is, de nagyon nagyot csalódtam az egészben... Ezért azt kezdem elengedni, nagyon nem az én világomnak érzem. De nem tudom, kicsit viszont tartok attól, hogy így egyedül maradok, mint a kisujjam :D


2017. aug. 19. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha használsz is idő kell mire meg találod a megfelelőt, nem kell el kapkodni :) 25/f
2017. aug. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan fiatal vagy. Mozdulj ki,menj emberek koze. Nem ertem, minek a tarskereso ilyenkor meg? En majdnem 26 vagyok, es egyedul. De eszembe nem jut meg ilyen.
2017. aug. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Blackfun ***** válasza:
100%

Nincsen semmi baj a társkeresőkkel, persze, hogy nehéz párt találni, de hol nem az? Mármint olyat, akivel tényleg össze is illetek és nem csak azért van, hogy ne legyen az ember egyedül.


Egy plussz lehetőség, ettől függetlenűl nyitottnak kell lenni ugyan úgy bárhol, de ha már senki nem lök fel az utcán, vagy senki nem tolja kei a bevásárló kocsit a tiednek, nem ülnek le melléd egy kávézóban, nincs közös barát.

Kicsit besegítesz ezzel is a véletlennek :)

2017. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogy!
2017. aug. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nőként abszolút nem vagy esélytelen. Akkora férfitöbblet van, Kérdező, hogy csak akkor nem találsz pasast, ha nem akarsz. Egy átlag alatti lány is kap heti 50 levelet.
2017. aug. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!