Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex és New York. Tényleg ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex és New York. Tényleg ezt kell elviselnie egy nőnek, hogy rátaláljon az igazira?

Figyelt kérdés
Tegnap unalmamban megnéztem mind a két részét, hát csak képedtem és a fejem fogtam amit a pasi leművelt a nővel és mindig visszament hozzá, az egész sztori beadagolva úgy mint vmi nagy romantika. Az esküvőn otthagyta, aztán mégis igent mondott a második lánykérésre, és abszolút nem éreztem köztük a vibrálást. Ha engem hagytak volna a templom előtt egyedül, hát nálam biztos nem lett volna 2. esély. Lehet ezért is nincs senkim, mert nem tűrök... Tényleg az a Mr. Big akinek minden megalázását eltűrjük? Ezekszerint ha engem megcsal a párom és teljesen bolondnak néz és leéget, menjek tovább utána, merthát ő az igazi?
2017. aug. 20. 12:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Oh, a ket film meg tok konnyed volt a sorozathoz kepest 😂
2017. aug. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem. De nem láttad, azelőtt mi volt.


Mellesleg ez egy film.

2017. aug. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Trónok harca, Breaking bad, ha az animéket ois szereted akkor Berserk.

Ez már eleve 3 jobb sorozat mint az a szenny.

2017. aug. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tényleg nem láttam a sorozatot, csak ezt a két filmet :) Tudom, hogy egy film, de azért valjuk be, hogy a valóságban sincs ez másképp. A defektes lelkű férfiak orruknál fogva vezetik a nőt, a nő pedig vagy behódol vagy egyedül marad
2017. aug. 20. 12:33
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

[link]


:DDDDDDDD


Szegény nők :D Mily szerencsétlen áldozatok ők, akiknek el kell viselniük az általuk szándékosan kiválasztott, el nem engedett Miszter Big ármánykodásait :D Könnybe lábad a szemem mindjárt.

2017. aug. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
na de mégis tűrt a pasinak a nő, és az egész sztori úgyvolt beadagolva h hát ő az igazi :) engem hagynának egyszer is az oltárnál onnantól soha többé nem bíznék a ffiben
2017. aug. 20. 12:36
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy film. Én a Született feleségeknél vettem ezt észre, hogy bár alapjáraton pozitív karakterek a főszereplők, mégis mindegyiknek volt már néhány olyan húzása, ami egy normális embernél megbocsáthatatlan és kapásból válóok.
2017. aug. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
film, de uezt látom a való életben! Lehet elgondolkodom én is, h visszafogadom az exem, megcsalt, megalázott, tojt a fejemre, dehátmégsem tudom jó pár hónapja elfelejteni, szval ő a Mr. Big! :D
2017. aug. 20. 12:43
 9/16 anonim ***** válasza:
13%
Én eleve nem jövök össze olyan nővel, aki ilyen filmeket, sorozatokat néz. Merő agymosás az egész, semmi kulturális jellege nincs, ami mentálisan, lelkileg feltöltené az embert. Aki sorozatok alapján ítélkezik a másik nemről, hoz társadalmi következtetéseket, az számomra bugyuta ember.
2017. aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
én nem nézek ilyen sorozatokat, fent leírtam mindent :) és nem ez alapján ítélkezek, szerintem leírtam azt is hogy ezt látom a való életben is :)
2017. aug. 20. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!