Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nálatok mi az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nálatok mi az a jövedelem, amit elvártok a párotoktól?

Figyelt kérdés

Többször feljön az oldalon, hogy mi az a minimális fizetés, amit a nők elvárnak a férfiaktól, most az érdekelne, hogy a másik oldalról ez hogy néz ki.


Én elég jól kereső férfi vagyok, nekem fontos az, hogy a párom is jól keressen mellettem, hogy ketten építsük a jövőnket, több lábon álljunk.


Ti hogy vagytok ezzel?



2017. aug. 20. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mivel a huszas éveim közepén járok, túl nagy jövedelmet nem lenne értelme elvárnom az adott lánytól, annak ellenére sem, hogy fiatalon szeretnék családot.

Annyi az elvárásom, hogy rendszeres jövedelme legyen, vagy tanuljon.

2017. aug. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

120 nettó az már elfogadható szerintem.

De most csak azért, mert minimálbér alatt keres valaki, nem küldeném el egyébként :D

Mellesleg szerintem én is elég jól keresek, de nálam ez nem szempont, hogy mennyi a fizetése.

Ami kell az életemhez, az életünkhöz, azt meg tudom keresni egyedül is adott esetben.

32/F

2017. aug. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem elvárás, de keres annyit a párom, hogy én már nem keresek munkát. Különben, nem tudom, nem is érdekel, mennyi a jövedelme.
2017. aug. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Annyi, hogy ne rám számítson csak anyagilag. Az sem baj, ha épp nincs munkája, de törekedjen rá, hogy hamar találjon/tegyen meg mindent érte, pár hónapig még oké, ha én finanszírozom a dolgokat, de egy idő után már nem tolerálnám. Én nem nő vagyok, hogy egyből kizárná azt a pasit, akinek épp nem lenne állása. Szóval annyit keressen lehetőleg, hogy ketten ki tudjunk jönni kettőnk fizetéséből, ha már együtt élünk. Én most fogok otthonról elköltözni kövi hónapban, szóval lesz kiadásom, ezért is fontos, ha velem akar élni, akkor valamiképp hozzájáruljon a lakhatáshoz, rezsihez.

29F

2017. aug. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Havi 5 millió, hogy ne kelljen dolgoznom.
2017. aug. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Nekem most 220-270 netto, nejem 190-210. De ez csak mostanában van így, előtte 10évig én kerestem 40ezerrel kevesebbet nála. Igazából mi mindig összbevételt számolunk, nem pedig azt hogy ki mennyit hoz bele.
2017. aug. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, csak az, hogy valamit dolgozzon a leendő párom.
2017. aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én kb. 150-200 ezer Ft-ot várnék el. A 150 persze már nagyon necces, ahhoz valami más ... hmmm... "értéket" kell felmutatnia a csajnak. :)

Valahogy nem vonzanak a buta, minimálbéres csajok.

2017. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8

"Valahogy nem vonzanak a buta, minimálbéres csajok."


Remélem ez csak egy kiragadt példa volt és nem általánosítás. :)


Nekem tökmindegy egy nő mennyit keres, de amit csinál azt azért szeresse. Máskülönben hazahozza a problémáit, ami eléggé mérgez egy kapcsolatot.

2017. aug. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8. Valahol butaság amit irsz.

Én gondozóként dolgozom, fogyatékos gyerekekkel. 120-130közötti a fizetés.

Sajnálatos, de buta ápolók lelépnek inkább külföldre dolgozni. Nekem is ez a terv.

:)

2017. aug. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!