Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok, számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok, számotokra szép gesztus lenne ha kézműves ajándékokat is kapnátok a párotoktól?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a páromat,és emellett igazán boldog vagyok ha megajándékozhatom. Számomra ez a szeretetem legjobb kifejezési formája. Noha ő saját bevallása szerint ebben "béna" ezért tőle sosem vártam el,hogy kimondottan sűrűn ajándékozzon (fontosabb napokon persze ő is szokott adni). Viszont felvetült bennem,hogy esetleg ezek a kézműves ajándékok nem e felesleges kacatok... Ő sosem mondta. Szokott neki örülni de titkon úgy félek,hogy mit is gondolhat. Megkérdezhetném (és meg is fogom tenni) de ti erről mit gondoltok?

2017. aug. 9. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Én (egyedi kézműves) kávésbögrét kaptam a páromtól, ő meg tőlem levesestálat :D Nagyon örültünk neki és nagy becsben tartjuk.
2017. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ, konkrétan mi az. A tányér és a bögre pl jó ötletek, mert mindennapi használati tárgyak, de egy 75. ékszertartónak vagy vázának ami talán még nem is túl szép, nem örülnék őszintén. A dekorációs tárgyakra nagyon figyelek. Használati tárgy jöhet 1-2 "rondább" is, azok nagyrészt elzárva hevernek valahol úgyis és így tudom értékelni azt, hogy milyen szándékkal készültek, és nem csak idegesítenének, hogy kint kell őket tartanom szem előtt, hogy ne essen rosszul a másiknak.
2017. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Én örülnék neki, de szerintem valahogy a párodtól kellene megtudakolni, hogy ő mit gondol. Elvégre ő kapja tőled őket.


Az biztos, hogy én befejeztem a kézműves ajándékokkal. Mindenki mondja, hogy tehetséges vagyok, meg művészetire kellett volna mennem, de azért a kézműves dolgaimnak az emberek 90%-a valójában nem örül...


21/L

2017. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szeretek kézműveskedni, úgyhogy nagyon örülnék ilyen ajándékoknak, mert egyedi és tudom, mennyi munka van vele és milyen jó érzés készíteni.

De leginkább használati tárgynak vagy ékszernek, ruházati kiegészítőnek örülnék. A sokadik porfogó helyett inkább valami hasznosat, amit nem csak nézhetek, de használhatok is, esetleg mások nézhetik rajtam, hogy milyen szép.

2017. aug. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet, nem az a tucatajándék.
2017. aug. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Abból a szempontból, hogy használja-e őket lehet felesleges kacatok a számára. Ami értéket láthat bennük, hogy milyen művészi, milyen kreatív, milyen önzetlen vagy és a formája, kinézete mit sugároz. És téged lát benne, ha rá néz te jutsz eszébe. És láthatod értékeli a munkád.
2017. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretek ilyet kapni. Akkor inkább egy csokit. Nem tudok rendet tartani, a sok szar meg csak gyűlne.

Én pl. szeretek kötni, de senki nem kap tőlem sálat.

2017. aug. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezt is simán meg lehet beszélni. Miért kéne titkon attól félni, hogy mire gondol? Miért nem lehet megkérdezni? Neked az a célod, hogy örömet szerezz neki és kifejezd a szeretetedet, de nem fogod tudni 100% pontossággal kitalálni, hogy minek örül és minek nem, mert nem vagytok egyformák. Mondja csak el, hogy minek örül és minek nem, mert akkor egyrészt nem fogsz neki felesleges porfogókat meg kacatokat ajándékozni, hanem olyasmire tudsz koncentrálni, aminek valóban örül. Win-win.


És úgy általánosságban: ha a párkapcsolatban BÁRMIről úgy érzed, hogy "titkon úgy félek, mit gondolhat", akkor épp hibázol, mert nem kommunikálsz. Kommunikálj.

2017. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Aha én örülnék egy kis kézimunkának :)
2017. aug. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó a kézműves munka a csajomtól de jobban szeretem ha szájjal is csinálja.Csak ne legyen népművészeti agyagedény.:)
2017. dec. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!