Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet nőies...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet nőies valaki raszta hajjal?

Figyelt kérdés
2017. aug. 20. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem nez ki tul noiesnek, van akinek meg igen. Nincs erre altalanos valasz.
2017. aug. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Számomra nem. Számomra undorító a raszta haj.
2017. aug. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint nem tetszik de attól még épp nőies lehet.
2017. aug. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet. Ismerek olyan csajt (ismertem, 9-10 évvel ezelőtt, azóta ki tudja hol jár) aki nagyon nőies tudott lenni raszta frizurával és vékony alkattal (meg az ezzel járó nem éppen kerek fenékkel és kicsi cicikkel). De egyszerűen sugárzott belőle a nőiesség és a szexualitás.
2017. aug. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Én imàdom a rasztàt. Nekem megszépíti a lànyokat. Én is akartam csak a hajam nem akart nőni egy idő utàn sajnos.
2017. aug. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem, mint nőnek is nagyon bejön egy fenékig érő raszta hajú, tetovált, pirszinges nő. Ő nagyon nőies.
2017. aug. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fehér nőkön visszataszítónak tartom.
2017. aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!