Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vőlegényem ki akarja bontatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem ki akarja bontatni a dreadlockjaimat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sose szerette a raszta hajat a párom, de elviselte Viszont esküvőnkre pedig kifejezetten kérte, hogy bontassam ki az összeset. Tudja hogy milyen fájdalommal járna ez nekem, de azt mondta bármit megtesz, hogy ne maradjanak a hajamban. Mit tegyek? Jobban szeretem őt, minthogy ellentmondjak a kérésének, ugyanakkor megfosztana az életstílusomtól.

2016. ápr. 24. 07:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%
Nem tartom csunyanak ugyan, de megertem a volegenyed. Menyasszonynak azert legyen mar egy kicsit rendezettebb megjelenesed, ne mint valami madarfeszek.
2016. ápr. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
43%
Nekem sincs problémám vele, de biztosan kibontatnám, mert 80 évesen biztosan megbotránkoznék az akkori önmagamon, hogy a nagy napon nem néztem ki kulturáltan. Utána visszarasztásítanám. :) Azt gondolom, hogy erre az alkalomra kibontatni nem jelenti azt, hogy elveszik az életstílusodat. Uátna ugyanúgy megcsináltathatod.
2016. ápr. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%

nekem egyátalán nem tetszik a raszta haj, de mégis azt mondom,hogy ne bontasd ki. ha tényleg szeret meg el akar venni, akkor fogadjon már el úgy ahogy vagy.hogyha neked így tetszik,ez a te stílusod, akkor ne akarjon megváltoztatni.

ez olyan, mint hogy nekem hosszú barna hajam van, és a barátom azt mondaná,hogy esküvőre azért legyen már rövid szőke. hát nem.. így ismert meg ahogy vagyok, így szeretett belém. akkor ne akarjon megváltoztatni.

szóval nekem ez a véleményem,hogyha neked így tetszik, akkor ne engedj belőle.

2016. ápr. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
Ha ebből ekkora ügy van, milyen lesz a házasságotok, amikor komoly, valós problémákkal és kihívásokkal kell majd együtt szembe néznetek?
2016. ápr. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ez a te döntésed, nem az ővé. Kicsit bántónak is érzem az ilyen kéréseket. Miért nem fogad el olyanak amilyen vagy? Miért kell minden menyasszonynak ugyanúgy kinéznie? Ha te raszta hajjal szeretnél férjhez menni, akkor miért kell mást ráderőltetni?

Én szépen elmondanám, hogy te leszel a nap fénypontja és magad döntöd el milyen lesz a frizúrád.

2016. ápr. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
Ha sose szerette a raszta hajat, akkor mit akar tőled? Így ismert meg? Akkor fogadjon el így, vagy tűnjön el az életedből, és keressen egy vasalthajú libát.
2016. ápr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
36%

Hatosból milyen indulatokat vált ki feleslegesen ez a kérdés. :D

Érdekes, nekem férfiként tiszta ingben, kulturált hajjal és megborotválkozva kell bejárnom minden nap a munkahelyemre. Én is úgy vélem, hogy esküvőre azért illene "szépen" megjelenni, nem minta greenpeace vegán önkéntese...

2016. ápr. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
51%

Én kibontatnám, de csak, mert ő parancsolja, nem!


Egyébként, ha ilyen piti dolgokon balhéztok - mert ez az -, mi lesz veletek később?


De miért jött veled össze, ha nem tetszel neki? Mert én holtbiztosan tudom, ha valakin valamit "csak elviselek", akkor nem szeretem őt 100%-osan, de nem is kezdek komolyabba vele.

2016. ápr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
19%
Ennél izgalmasabbat nem tudtál kitalálni? Ez a tini stílus, amivel rendelkezel, teljesen ellehetetleníti, hogy valós, felnőtt konfliktusokról írj ki kamukérdést. Maradj csak a kamaszpanasznál, azzal nem buksz le azonnal, az hihető.
2016. ápr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem kéne erőltetni ezek után azt az esküvőt, ez a házasság nem lesz így hosszú életű, ha ilyen baromságokon is balhéztok.
2016. ápr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!