Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy érzelmileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy érzelmileg roncs lányt "visszahozni"?

Figyelt kérdés

Nem tudom a hátterét, hogy mi történt. Viszont azt tudom, látom és érzékelem is, hogy egy érzelmi nyomorékot csinált belőle valaki, illetve valakik, az exe például biztosan közre játszott ebben, meg az anyja is, aki ott hagyta őket pár éve. A viselkedésében úgy nyilvánul ez meg, hogy hiába ő kezdeményezett nálam, ő volt az, aki oda jött hozzám, ő akart találkozni, mégsem enged semmi intimitást a dolgokba, nem csókol meg beleéléssel, max szájra puszi, szexelne folyton, de 0 érzelem van az egészben, nem tesz szex közben semmit, max élvezi, "pumpálás" az egész, mint egy darab luk. Sosem mondta ki, hogy szeret, egyszer ittasan, de ekkor rengeteget közre játszott a helyzet, csak amiatt mondta, mert veszekedtünk és majdnem vége lett a dolognak.

Biztos vagyok abban, hogy az exe csinált belőle érzelmi hulladékot (Nem sértegetésből írom ezt, mert tényleg nincs erre jobb jó páros.), láttam egy papíron, hogy leírta magának: "Egy férfi életében csak egy nő van, a többi csak árnyék."

Rosszul esik, hogy csak szexuális tárgyként vagyok neki, mert az öleléseken és pár együtt alváson kívül semmi érzelem nincs az egészben. Én meg úgy érzem kezdem megszeretni így is, hogy így kezel. Nem tudom miért szeretek bele ilyenbe, hisz nem kapok semmit az egészből.

Szeretném felszínre hozni az érzéseit. Hogy ne féljen kimutatni és ne féljen attól, hogy csalódni fog, de nem tudom, hogy hogyan lehetne ezt megcsinálni. Bennem sosem csalódott, nem voltam vele szemét, nem nőzök, nem csalogatom, se semmi. Pár hete vagyunk együtt. Szóvá tettem, hogy emlékszem arra, amikor becsípve azt mondta, hogy szeret. A válasza az volt, hogy "Emlékezz, de bármikor el tudom nyomni, ha akarom." :) Ez is szíven vert azért.

Szóval?


2017. aug. 21. 17:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem akit nyomoréknak tartasz, minősítgetsz, azt hagyd békén, messziről kerüld el, aztán fordulj pszichológushoz.
2017. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Te sehogy nem tudod "visszahozni". Egyébként gondolom csinos, csak azért nem vetted még észre, hogy mekkora kcsög kis manipulatív.

23/N

2017. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#1 Gondolom ez kikerülte a fél bitesedet: (Nem sértegetésből írom ezt, mert tényleg nincs erre jobb jó páros.)


#2 Csinos bizony. Manipulálna?

2017. aug. 21. 17:21
 4/18 anonim ***** válasza:
3.: ha nem lenne csinos, nem tudná a hülyéjét járatni veled. De neked nyilván a külső a fontos, ezért hagyod is magad.
2017. aug. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Külsőbe hogy az istenbe lehet beleszeretni?
2017. aug. 21. 17:24
 6/18 anonim ***** válasza:
Sehogy, teljesen ki van mar egve. Egy guminovel jarsz, ugy is allj hozza.
2017. aug. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
20 év alatti a hölgy. Ilyen fiatalon ki lehet égni?
2017. aug. 21. 17:27
 8/18 anonim ***** válasza:
36%

Ő egy kiégett csaj, nem hölgy, ne játszd az eszed.


Te meg a rabja vagy. Punci hatalma.

2017. aug. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Rendben. Most, hogy tudjuk, hogy kiégett, én meg a rabja vagyok, szóval most már a fő kérdésre is várnék valami lényegretörő választ. Esetleg..
2017. aug. 21. 17:39
 10/18 anonim ***** válasza:
47%
Van olyan személyiségtípus, amelyiknek ilyen sivár az érzelmi világa. Mondhatni robotként viselkedik. Van valahol szíve, csak ő sem tudja már hova rakta. Mindenesetre ha nem lett volna semmi baja, akkor se várhatnál tőle érzelmes viselkedést.
2017. aug. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!