Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok boldog a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok boldog a kapcsolatomban de szeretem . De úgy érzem már ő nem szeret ti mit tennétek a helyemben? 2 éve vagyunk együtt .

Figyelt kérdés
Dolgozik 3 nap 3 nap szabadja van de még azt se írja hogy te hülye szeretlek vagy valami rá írok mert én nem bírom ki hogy ne írjak neki mert több hetekig nem is keress rá írok hogy szeretem vagy bármi aztán vissza ír küld egy szívet utána meg én is aztán ennyi a beszélgetés szerintetek mit csináljak még azt se írja hogy találkozunk én meg már nem fogom neki írni hogy talalkoznuk vagy bármi mert rendesen szánalmasnak érzem magam már hogy csak én keresem eddig mindig keresett most meg nem tudom szerintem az ilyet megérzi az ember .
2017. aug. 21. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Asszem h valakivel hetekig nem kommunikal az ember azzal nincs kapcsolatban. De lehet hogy en tevedek.
2017. aug. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is ezt mondtam egyik barátomnak mint ha nem is lenne barátnőm
2017. aug. 21. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Ot mas mas qrogatja.
2017. aug. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, ahogy a dolgok állnak,lehet, nincs is barátnőd, csak még nem tudsz róla.
2017. aug. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Őszintén, eléggé leszar téged, nem érdelődik, alig ír, nem akar találkozni sem, szerintem ezt a lányt el kellene felejtened, mert jobbat érdemelsz annál, hogy olyan után fuss, akinek nem kellesz eléggé.
2017. aug. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!