Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanság tényleg mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanság tényleg mindenki ennyire felszínes?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy kíváncsiságból úgy regisztráltam fel egy társkereső oldalra, hogy nem raktam ki képet magamról viszont a többi részen valós adatokat adtam meg.

Kiváncsi voltam hogyan fognak reagálni erre az emberek. Hatalmasat csalódtam.

Tudtam hogy sokan így gondolkoznak de azt nem is sejtettem hogy ennyien.

Pár nap alatt érkezett jócskán üzenet és mindenki azzal indított hogy képet szeretne látni.

Manapság az embereknek tényleg ennyire a külső számít? Egyetlen ember sem volt aki először rólam érdeklődött volna.

Én úgy vagyok vele, hogy előbb beszéljünk pár szót, tudjuk meg milyen a másik személyisége, aztán ha az tetszik akkor jöhet a kép vagy találkozás de addig felesleges a kép amíg nem tudom hogy szimpatikus-e nekem az illető egyáltalán. Ám ahogy látom csak én gondolom így.

Tényleg ennyire szomorú a helyzet? Vagy ez csak engem háborít fel?

Egyébként annyit még hozzá tennék a történethez, hogy nő vagyok.


2017. aug. 21. 19:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
67%

Sajnos én ezt látom, megfejelve azzal, hogy a világi javaid és "hatalmad" is azonnal érdekel mindenkit, de más nemigen :(


25/F

2017. aug. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem önmagában az, hogy valaki képet kért egy társkeresőn, nem vall felszínességre. Ha már keresek valakit magam mellé, számít az is, hogy néz ki. Egy kis ésszel még néhány következtetést is le lehet vonni a kapott kép(ek)ből.
2017. aug. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 LazyJones ***** válasza:
97%
Pasiként azt tudom mondani, hogy >nagyon< telitalálatnak kell lennie a bemutatkozásnak, hogy kép nélkül ráírjak valakire. Ennek pedig azon egyszerű oka van, hogy tucatjával vannak fent olyanok, akik unatkoznak, trollkodnak, átvernek embereket. Plusz volt olyan is, (megtörtént eset), amikor ismerkedésben úgy alakulgattak volna a dolgok, de az első kép után, amit küldtem, közölték, hogy bocs, nem vagyok az esete - ami visszafele is lehet igaz. Én igyekszem mindenkinek esélyt adni, de vannak olyanok, akiket képtelen vagyok párként elképzelni magam mellé, olyankor viszont úgy érzem, csak az idejét rabolom másnak azzal, hogy reményt keltek benne.
2017. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
24%

#2


Sokaknál sajnos a "nem túl szép ember = rossz ember" jellegű "zseniális" következtetések szoktak működni.

2017. aug. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, bro, nem erre gondoltam. :D


Sokat számít, hogy a kép milyen körülmények között készült. Lehet fürdőszobai tükrös, háttérben a bojlerrel amit a szentlélek tart egyben, lehet napszemüveges, lehet hajókázós/utazásos, de készülhet akár egy étteremben. Nem mindegy, mi van rajta, bikini, top, blézer, szövetkabát, magasnyakú deszkás pulcsi stb., és igen, fontos az arc is. Lehet sminkes, púderes, natúr, mosolygós, közönyös, flegma, rajzolt vagy eredeti szemöldökkel, vékony vonalra meghagyva vagy egy-egy kisebb bokorral a szemek fölött stb.

Többet árul el egy-két kép, mint az, hogy most a másik szép-e vagy sem, engem ez érdekel az egyik legkevésbé.

2017. aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

#5


De simán lehet pont az ilyenek átverésére :D Mondjuk kétbites plázacica könyvespolcok előtt pózolása :D


De igen vannak árulkodó dolgok, habár szerintem PONT EZÉRT legjobb kép egy közelebbi egyszínű háttérrel készült portré. Semmi bónusz.

2017. aug. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az nem felszínesség, hogy az ember alapjáraton szeretné felmérni a helyzetet. Amikor utcán/szórakozóhelyen/akárhol ismerkedsz, akkor is csak a ránézésre szimpatikus emberekhez mész oda, és itt most nem csak x magas y kiló lehet az aranymetszet szabályainak minimum 80%-ban megfelelő arcberendezésű emberekről beszélek. Bullshitelni bárki bármit tud magáról, de ha következetesen csak a rumlis hálószobájában készült félmeztelen szelfiket töltögeti fel a honlapra, akkor az már egy jel, hogy talán a "kedvenc időtöltésem a túrázás és állatmenhelyeknél önkénteskedés" nem lesz teljes egészében igaz.


Az meg már engedtessék meg nekünk, hogy olyan emberekkel szeretnénk ismerkedni, akiket ránézésre is vonzónak találunk. Nem tudom te hogy vagy vele, de nekem az hogy megtaláljuk a közös hangot és jól el tudunk beszélgetni, az legfeljebb csak barátsághoz elég, azért a párkapcsolatban ennél minimálisan többet keresek- igen, ebbe sajnos a külső vonzalom is beletartozik, szégyenszemre. Én nem vagyok az a típus, aki esetében a "belső megszépíti a külsőt" mantra igaz lenne. Bizonyára vannak ilyenek is (talán te is hasonló habitusú vagy), de ezért haragudni azokra, akiknél ez nem így működik, egészen értelmetlen.

2017. aug. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%

#7


Ilyenkor (is) átkozom az eget, hogy randának születtem.

2017. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Igen ezt aláírom, nyilván kell hogy lássuk egymást mert persze hogy kell a vonzalom de én arról beszélek, hogy rögtön ezzel kezdeni. Ahogy írtam is ha szimpatikusak vagyunk egymásnak természetesen utána jöhet a képcsere és a továbbiak. De az, hogy 0 kommunikáció és rögtön kép alapján megítélni.

És egyébként az írásmódból is meg lehet néhány dolgot állapítani.

2017. aug. 21. 19:40
 10/29 anonim ***** válasza:
24%

"Manapság az embereknek tényleg ennyire a külső számít? "

Elárulom, régen is a külső számított.

Sőt továbbmegyek, nagyonnn nagyonnn régen is elsősorban az számított.

Hiába szép a belső, ha a külső nem fog meg.

Minek legyek egy olyan csajjal akire ha ránézek akkor semmit nem vált ki belőlem, legyen az akár egy szépségkirálynő?

Nekem kell hogy tetsszen, ha mások bányarémnek is gondolják a lényeg az, hogy nekem bejön és látom benne azt a szépséget amit ők nem.

Ezért vonzódok hozzá, elég csak ránéznem és egyből elönt a melegség.

Mióta világ a világ így működnek az emberek.

Bocs de egy szépen kitöltött adatalap nem váltja ki ezt az emberek igen nagy részéből. (külső-belső) a kettő együtt datál.

A felszínesség meg nem itt kezdődik.

2017. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!