Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen felszínes ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen felszínes ez a mai világ? Kocka has meg modell csajok? Csak ők alkothatnak "tökéletes" párkapcsolatot? Sound-os élmény beszámoló.

Figyelt kérdés

Nemrég értem haza Zamárdiból, és hát teljesen ki vagyok akadva milyen sekélyes emberek vannak mostanában...a MusicFM standjánál is voltam, ott konkrétan csak a kigyúrt feszengő csávókat meg az agyon szolizott mikró bikinis 80IQ-kat engedték oda.

Aki kicsit is "átlagos" volt, az már ki is lett közösítve a lenéző pillantásokkal.

De máshol is ugyan ez ment, ezek a tipikus buta picsäk a BMW-s süldőkkel feszítve pózoltak, ők körbe lettek rajongva, a többiek meg kb le voltak szarva :D

Őszintén szólva hánynom kell a mai emberektől akik az ilyen fesztiválokon megjelennek.

És a legdurvább, hogy kb mindenhonnan azt sugallták, hogy ha nem vagy kigyúrva és nem vagy egy szolis cicamica, akkor ásd el magad, mert soha nem lesz senki aki foglalkozna veled.



#fesztivál #Balaton Sound #Sound fesztivál
2017. júl. 6. 22:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
kockuljvelem
2017. júl. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%

Elmész egy szubkultúrába, nem tartozol oda, és csodálos, hogy kinéznek?


Igen a Sound 95%ban ezeknek az embereknek a villantós játszótere. Na és? Gondolod máshol nem ez megy?


Jártam olyan klubban ahol ha valaki nem elit egyetemről volt, és nem PhD-rá gyúrt, akkor senki volt a szemükben. Jártam olyan könyves eseményen ahol lenézték azt aki heti 2-3 konyvnél kevesebbet olvasott, olyan túrakörben, ahol aki 50km alatt ment azt sétával csufoltàk.


Hidd el, nem csak a BMWs izomagy, Szili cica néz ki, de a fent említett helyeken is kinéznek. (Persze szavak szintjén mindenki borzasztó befogadó, csak az a mocskos valóság)

2017. júl. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
77%
Ez egy ilyen közeg,nincs min csodálkozni...kirakatemberek világa.
2017. júl. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
51%
Én is így élem meg. Nem kevés ideig kiközösítettek mert rocker vagyok, és ez a stílusomon is tükröződik. :D Nem pedig az a tucat ember.
2017. júl. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%
Subát a subához, gubát a gubához..
2017. júl. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
83%
Ép ezért elég nekem az,hogy egy két haverral elmegyek sörözni, vagy erre-arra, esetleg rokonokhoz bulizni, általában viszek egy üveg whisky-t, ott van más egyéb ital is, aztán egy jó beszélgetés mellett el iszogatunk, persze nem hülyére, csak,hogy jól érezzük magunkat, ott legalább senki nem néz ki senkit a társaságból, pedig vannak különbségek végzettségben és anyagiak tekintetében is.
2017. júl. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
42%

Kitalálom.

Nem sportolsz nincs egzisztenciàd és kellene szép csaj de kikosarazott mert semmi extrakènt,nem tudsz olyat mutatni amiért kellenél nekik.

Igaz?

2017. júl. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A legrosszabb ***** válasza:
85%
Ráadásul úgy látom, hogy egyre népszerűbb a nők körében, s mostanság már olyanok is simán leugranak Siófokra, akik évekkel ezelőtt hápogtak ellene. Azt hiszem, nálam lassan már az is kizáró ok lesz, ha a csaj élete során volt legalább egyszer Soundon.
2017. júl. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
60%

Sajnos Kérdező, ide fejlődött a mai mosléktársadalom és a világ. A korszellem és a média is ezt sulykolja: nézz ki így, nézz ki úgy, nehogy véletlen egyéniséged legyen, áh, legyél tucat kirakatember, kövesd a tömeget, és bégessél szépen birkamódra közben. A bugyuta tömegember robotzombi meg be is kajálja ezt a maszlagot, vakon követi a birkatöbbséget, aki meg esetleg egyéniség, kollektívan nekiállnak fröcskölődni és leugatni. Szánalomtenger.

Meeeee! Beeeee! Meeeee! Beeee! Meeeee!

2017. júl. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
71%

#9 meg a kérdező: ti eddig a pincében éltették?


Nem a társadalom fejlődött ide, idióta sznobságok mindig voltak, legfeljebb 60 éve a tsz elnök apuka zsigulijának a kulcsát pörgette a nyugati farmeres csaj előtt.


Viszont mindenki tudja, hogy a Sound erről szól. Innentől 3 lehetőséged is van:

- nem mész oda. Én se megyek, nem kocsi kulcsra nedvesedő csajokra vágyom.


- beszállsz a buliba, gyúrsz egész télen, spórolsz, és 1 hétig megpróbálsz úgy tenni, mintha te is kő gazdag lennèl. Sok ilyet ismerek.


- elmész a zenék miatt, de magasról teszel a helyi pumpedgabokra és csajaikra, szórakozol egy jót, és elfogadod, hogy te nem vagy a felszteroidozott, barnitókrémes, életcsászárai közül való.



Ti viszont minden fröcsögésetek ellenére borzasztó irigyek vagytok. Ti szeretnétek a helyi gizdák közé tartozni, és felcsípni a fitnesz-szilikon szakos csajokat, de tenni nem tesztek érte, se gyúrás, se pénzszerzés, se 15 éves romokból feltámasztott BMW, csak a vágy, és az irigység.


Na IDE jutott a társadalom. Ahelyett, hogy a kis helyes szomszéd lány titkárnőre hajtanátok, ti egyszerűen irigykedtek, mert valójában nem lenézitekőket, hanem közéjük vágytok

2017. júl. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!