Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ilyen beállítotságú vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen beállítotságú vagyok mint Benny Hill, Hans Christian Anderson, Sir Isaac Newton én is szűzen fogok meghalni? Ugyanis nagyon gátlásos vagyok.

Figyelt kérdés

2017. aug. 21. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked is a fejedre esett egy alma? :)
2017. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te dontod el. ;)
2017. aug. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
A nők őrültek. Hidd el lesz olyan aki direkt erre gerjed. Vagy az agyadra. Lásd Sheldon Cooper. 28/N
2017. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A legrosszabb ***** válasza:
72%
#3: Nagy királyság, hogy egy képzeletben létező karaktert hozol fel példának. Impressive illustration.
2017. aug. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Korabeli levelezgetések utalnak rá, hogy Newtonnak valószínűleg volt titokban egy Fatio nevű pasija, szóval legalább ő nem halt meg szüzen. Nem tudom, hogy ez biztató hír-e neked, vagy sem...
2017. aug. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
#3 A "nők őrültek" megállapítás azon nem egyik tagjától, amelyik létrehozta a "vagina sört", pusztán azon okból, hogy macsósan puncit ihasson elég érdekesen hangzik, de amúgy egyet értek: nyugi kérdező, sosem tudhatod, hogy mit hoz az élet.
2017. aug. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!