Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzátok fel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzátok fel, ha minden módon ti rontottátok el a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nem voltam szemét vele, csak képtelen voltam teljesen nyitott lenni és mivel folyton szorongtam mellette, hülyeségeket csináltam.
2017. aug. 21. 23:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit takar az, hogy hülyeségeket csináltál?
2017. aug. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Pl. nem aludtam nála együttlét után sokszor, csak mert nagyon zavarban voltam utána. Pedig látszott rajta, hogy zavarja.

Életemben előszőr vagyok szerelmes, nem tudtam ezzel megbírkózni, ijesztő volt ez mellette nekem. Tudom, felnőtt vagyok, mégis éretlenül viselkedtem.

2017. aug. 21. 23:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Te is olyan érzelmi csőd vagy, mint én. :D Bár azért én sokat javultam már. Mondd el neki őszintén, hogy miért mentél el, beszéld meg vele az érzéseid.
2017. aug. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De már nem tudom, be van fejezve :(
2017. aug. 22. 00:49
 5/11 anonim válasza:

Úristen... Mintha magamat olvasnám..

Sajnos annyira zavarban voltam tőle hogy csak hülyeségeket csináltam.

Annyira bánom lassan egy éve,hogy marom magam miatta.. Folyamatosan írok neki remélem egyszer megbocsát.

Kérlek te tegyél érte, én félre dobva minden önbecsülésem utólag írogatok, hívom azóta stb... Te most Cselekedj!!!

Írhatsz nyugodtan :)

20L

2017. aug. 22. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Probalj valtozni es oke h egyszer probalsz visszamenni hozza de ne csinaljatok magatokbol tok hulyet,ennyit nem er egy szerelem se + nem lesz jobb ha folyamatosan azert sirsz h fogadj vissza, meg jobban elmegy a kedve
2017. aug. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Vond le a következtetéseket, és legközelebb csináld jobban. Ezt is meg kell tanulni, az első kapcsolat amolyan tanulópénz.

Nekem is ez volt anno 23 évesen, akkor volt először komoly kapcsolatom. :) Baromi szerencsétlennek éreztem magam, érzelmi nullának, tökéletesen tisztában voltam vele, hogy egy 14-15 éves kamasz is érettebb nálam ilyen téren.

Nagyon jó tapasztalat volt, mert a következő kapcsolatomban már nem követtem el hasonló hibákat - na jó, legalábbis kevesebbet :) -, évek óta együtt vagyunk.


Az illető srácnak felesleges könyörögnöd, még ha nem is lenne ez a szorongásod, akkor sem alkotnátok jó párt. Akivel összepasszolsz, az sokkal többet tud belőled kihozni, még ha a butaságaidat nem is tudja helyetted legyőzni.

2017. aug. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#4

Sose késő. Keresd meg, magyarázd el neki az érzéseid, de teljesen őszintén. Ha nem fogad el, akkor nincs mit tenni, ha elfogad, akkor kialakul köztetek egy sokkal intimebb és őszintébb kapcsolat.

2017. aug. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elsosorban meg kell tanulnod kezelni a szorongasodat, aztan szepen lassan megszabadulni tole, mert bizonyos mertekben normalis dolog, de amint elkezdi befolyasolni az eletedet, a tetteidet es rosszul erzed magad miatta, heti/napi szinten az eleted resze, ez betegseg. En is kuzdottem vele nagyon sokaig.
2017. aug. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy, kerdezo? Ferfi, vagy no? A kerdesbol itelve nem volt okod szorongani mellette, ezt kicsit tulbonyolitottad. Maskor erre figyelj.
2017. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!