Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még ilyenkor is azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még ilyenkor is azt mondani hogy csak indulatból mondja?

Figyelt kérdés
Mikor barátommal összevesztünk az elmúlt időkben azt mondta többször is, hogy "de jó hogy vagy" illetve "feltartasz" és hasonló jellegű kijelentések. Elmondása alapján nem gondolja komolyan, de én már csak magamból kiindulva is tudom hogy nem mondunk csak úgy ilyeneket...... nem tudom mit gondoljak.
2017. aug. 22. 00:35
 1/5 anonim válasza:
31%

Ne aggódd szerintem túl! Bár igaz,hogy ezek nem esnek jól és te ismered a párod nem én de magamból kiindulva vannak pontok mikor igenis direkt neki vágom a páromnak,hogy kiidegel-teher vagy stb.

Tudatom vele utána persze rajovok megbanom.. De néha muszáj.

Attól függetlenül imádom, szeretem már 3 éve! :)

18L

2017. aug. 22. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, fogadd meg egy 18 éves tini tanácsát, aki 15 éves kora óta párkapcsolatban van. Én meggondolom, miket beszélem, voltam ilyen emberrel, ezerrel kérte a bocsánatot, aztán ment ugyanúgy minden. Megbszhatja az elnézést, ha utána mégis sérteget.
2017. aug. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2-es :)))))
2017. aug. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ő még bocsánatot se kér..
2017. aug. 22. 10:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor miért vagy vele?


Mi, ha összeveszünk sem vagdosunk semmit a másik fejéhez, csak megkérdezzük, miért tette, amit tett, aztán leülünk, megbeszéljük, aztán összeölelkezünk, mert szeretjük és nem akarjuk elveszíteni egymást .

2017. aug. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!