Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mire véljem? Csak szimpla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem? Csak szimpla barátságot érezhet?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel munkahelyről ismerjük egymást. Munkahelyen átkerültem máshova. Tegnap voltunk moziban. Nagyon jól éreztük magunkat. A kocsiban úgy tűnt, hogy mintha sokáig nézett volna engem. Búcsúzáskor magához húzott és azt mondta, hogy ha törik és ha szakad, akkor is talizni fogunk, és fogjuk tartani a kapcsolatot. Mert melóhelyen átkerültem máshova. És még este is azt írta, hogy nem szeretné, ha megszakadna a kapcsolat, mert kedvesnek, aranyosnak tart és eddig jól érezte magát. És annak is örülne, ha a közelébe költöznék.
2017. aug. 22. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ennyire sügér nem lehetsz fiam...
2017. aug. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A legrosszabb ***** válasza:
0%
#1: Naaa, azért ne essünk át a ló túloldalára. Ismerve a nők ravaszságát, nem lepődnék meg azon, ha a kérdező hirtelen viszonozná a csaj "közeledését", majd a csaj belökné, hogy "de hát nekem van barátom, félreértettél".
2017. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!