Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy csak azért jártatok rendszeresen egy bizonyos helyre (posta, bár, üzlet stb. ) mert nagyon tetszett egy ott dolgozó?

Figyelt kérdés
Bocsi ha rossz a kategória, a párkapcsolatok kategóriába szerintem nem illik, bár ide se nagyon. De akinek volt ilyen "hülyesége", az megosztaná? Lett belőle valami?
2017. aug. 22. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Sajna csak ismerkedés lett belőle, szex az nem.
2017. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A legrosszabb ***** válasza:
31%
Igen.
2017. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Volt semmi egy.kedves mosoly de az egyik.làny tudom akinek.csak annyi.momdtam.hogy köszi meg hogy hello tudom.merre lakik 2év alatt kb 50 szer mentem.arra azota se làttam.csak egyszer egy bevasarlo kozpontban megmede fodràszmhoz ment be 1szer de annyira rossz dolgok voltak akkor bennem.hogy hagytam nem bánom itt vagyok mindig azon filoztam hogy szerintem iranyitja az elmém hogy odamenjek de megtanultam.hogy tok mindegy mi.van jò rossz se tul.jo se tul.rossz nem.maradhat az élet
2017. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Semleges valamit ad valamit vesz az élet
2017. aug. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem az elmém a szívem.irànyìtotta
2017. aug. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Munkaügyre mindig örömmel mentem,mert dolgozott ott egy elképesztően helyes pasi.Jó volt néha làtni.Sajnos nem lett belöle semmi.Hogy is lett volna..Bàrcsak màshol ismerkedtünk volna meg.Nem egy hivatalos helyen.Ez tönkretett minden esélyt.
2017. aug. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, többször is, de egyikből sem lett semmi :(
2017. aug. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, egy zöldségüzletben az eladó egy nagyon jó kisugárzású hölgy volt. Első alkalommal mikor ott voltam, el is kezdtünk beszélgetni, nagyon megfogott benne valami.

Aztán mentem másnap, harmadnap, hetekig oda jártam, de már nem ő volt az eladó, szóval csak egyszer sikerült vele találkozni. Sjnos...

2017. aug. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát nem ismerkedés miatt, de igen mivel a szokások rabja vagyok

volt olyan, hogy a megadott sorba álltam be, még ha többet is kellett várnom, a lány egyszer kérdezősködött is munkahelyről, honnan járok stb...

a másik egy pékségben volt, amikor a főnöke volt akkor volt, hogy máshol vettem kaját (nem volt gondom velük, csak volt amikor mást kívántam és ezeken a napokon ettem azt a fajta szendvicset)

nem rég elment a lány, pont kapóra jött, változtatni akartam az étkezési szokásaimon :)


szépnek szépek voltak, de az elsőnél az tetszett amilyenné tettem az ottani eladókat, a másodiknál meg alapból kedves aranyos volt a lány

a névnapomon még ajándékot is kaptam tőle, szó szerint táncolva adta oda :D nagyon aranyos volt :)

2017. aug. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!