Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A férfi belsőre nagyon tetszik, lelki összhang, harmónia meg van, működik vele minden, szeretve és elfogadva érzed magad, de külsőre nem az ideál, és valahogy néha idegen is. Azt érzed, hogy emiatt talán nem tudnád úgy szeretni, mint ahogy megilletné. De eddig ez a legjobban működő kapcsolatod.


Volt valakinek ilyen?


Aki már szakított ilyen helyzetben, megbánta később? Esetleg összejöttetek újra?


2017. aug. 23. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Ha valakit szeretek, akkor nem érdekel hogy külsőre nem az ideál.
2017. aug. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én eleve nem jövök össze olyannal, aki külsőre nem tetszik.

Számomra a külső plusz a belső, a kettő együtt alkotja a kerek egészet.

2017. aug. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy külsőre ideál vagy sem, nem körbemutogatni akarom. Van szexuális vonzalom vagy nincs?
2017. aug. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Van vonzalom. Nem lenne semmi gond, sőt nagyon működne. Viszont kérdéses, hogy ha nem alakult ki érzelem, de amúgy láthatóan nagyon működne, akkor az a férfire nézve nagyon megalázó.


A bizonytalanság a baj. Rossz házasság, rossz kapcsolatok az előzmény. Introvertáltság, zárkózottság, és a félelem attól, hogy nem változik ez meg.


Viszont az a másik kérdés, hogy bánta-e már meg vki, ha ilyen helyzetben elutasító volt? Később bekattant-e a dolog, kitisztult-e a kép, hogy készen állsz rá, és már nagyon szeretnéd?

2017. aug. 23. 10:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyd békén a srácot akkor, így ő is talál majd valakit, akinek tetszik. Mivel már most ezt kérdezed, így nincs értelme. Hány évesek vagytok?
2017. aug. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Értem,hogy téged érdekel mások tapasztalata ebben a témában,de nem fog semmit segíteni. Főleg nem a gyakoris emberkék sirámai. De ha ez téged megnyugtat: én (ha jól értelmeztem a kérdést) a sztoriban lévő férfi helyében voltam. Az ismerkedés elején a párom sem volt oda teljesen a külsőm miatt (nem voltam az ideálja). Viszont nem hagytuk abba mert a lelki kötődés és szellemi szint megegyezett. Később (kb 1 hónap) a vonzalom teljesen "beállt" és mai napig (másfél év) is szerelmesek vagyunk.
2017. aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Családot alapítottunk...

Külsőre abszolút nem jön be pedig, de a többi kárpótol

2017. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!