Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen gyökerek még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen gyökerek még nem haltak ki?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen nem kérdés, hanem egy bosszantó dolog amit megszeretnék veletek osztani és érdekelne mindenkinek a véleménye.

Pár hete megismerkedtem egy sráccal. Kedvesnek is tűnt a brutális helyessége mellett. A hangsúly a tűntön van... Később előbújt belőle a kreténség. Jött a dumával, h küldjek neki magamról ilyen olyan alul öltözött képet. Persze mindig visszautasítottam, vagy leráztam olyan dumával, h "majd ha megérdemled" (persze ha megérdemli se küldenék). Azóta ha ír, akkor pár mondat után jön a kérdés: Képem? Hol van? Hihhetetlen :D :D :D Azt hittem, h az ilyen gyökerek már a süllyesztőben vannak...


2017. aug. 24. 14:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
inkább szaporodnak :D
2017. aug. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb ilyen szituban ne azt írd, hogy "majd ha megérdemled". Jobb tisztázni, hogy te nem küldözgetsz pucér fotókat, slussz. Ha nem tetszik neki, ha emiatt lekopik, akkor meg örülj, hogy megszabadultál egy bunkótól.

De ez a "majd ha megérdemled" csak arra jó, hogy húzzad az agyát.

2017. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem, mit varsz, amikor nem tudod rendesen lekommunikalni a szandekaidat.
2017. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Aki nagyon jól néz ki, az sok mindent megengedhet magának. ..amíg van partner, aki ezt eltűri.

Ez ilyen.

2017. aug. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Épp most tisztáztam vele, h tőlem ne várjon képeket, mert én nem vagyok olyan fajta. Kíváncsi leszek a továbbiakra. Igen, az a "majd ha megérdemled" szöveg tényleg rossz volt, de úgy gondoltam, h akinek ilyen a viselkedése, az sose fogja a megérdemelt szintet elérni :D
2017. aug. 24. 14:30
 6/21 anonim ***** válasza:

Manapság egyre több ilyen pasi van sajnos. És biztos vannak csajok, akik vevők erre, ezért megengedik maguknak,hogy újabb, és újabb nőt keressenek meg.

Velem is történt ilyen, nem is egyszer. sőt, itt, az oldalon is. Csak hozzá kell szólni egy témához ami esetleg utalhat arra,hogy az ilyen pasik máris vevőnek gondolnak a ...meredekebb dolgokra...és máris jön a privi, privi és az újabb privi. Már a másodiknál hasonló szöveggel mint amit írsz.

Aztán ha próbáljuk nem bunkó módon hárítani ezt úgy értékelik mintha csak kéretnénk magunkat.Pár levél után pedig már simán utalnak arra,hogy benne voltál Te is az egészben, hát miért is kéreted itt magad?


Természetesen nem általánosítok, még véletlenül sem tennék ilyet. Számtalan pasi van aki ennek a típusnak az ellentétje. Legalábbis remélem :)

2017. aug. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

:))) Úgy kezded, gyökerek. Azért, szorgalmasan társalogsz vele.

Érthető, hogy gyökér, brutál jól néz ki, de te rendes vagy, képet nem küldesz. A bugyit, csak le tudja dumálni.

2017. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
De mi a problémád...keress egy nem " gyökeret"...ennyi.
2017. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
Ha lesz egy kis időm, elkezdelek sajnálni. Gyökérnek nevezed a csávót, miközben szorgalmasan beszélgetsz vele a továbbiakban is. Bezzeg ha "csúnya" lenne, azon nyomban tiltottad volna, meg elzavarod a halál fhaszára. Ezek után ne nyafogjatok, hogy általánosítunk, hogy a "jópasiknak" mindent megengedtek, mert ez a tény. Amúgy meg mit panaszkodsz, ha közben te is benne vagy a játékban? Brühühü, nagyon rossz lehet neked, elképzeltem, mekkora lelki traumát éltél át az elmúlt időszakban.
2017. aug. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
De ettől függetlenül előbb bejött neked, mint egy lepkegyűjteményes nerd vagy egy kövérebb fószer. Szóval magadra vess.
2017. aug. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!